Як встановити будь-які оновлення Windows вручну

Щомісяця Microsoft випускає оновлення для своїх операційних систем Windows і інших продуктів, з якими йдуть поліпшення безпеки та виправлення всіх видів неполадок і помилок, які можуть завдати шкоди користувачам. Тому дуже важливо, щоб система windows була оновлена ​​весь час, проте є деякі користувачі, які не можуть оновитися з багатьох причин. Наприклад немає інтернету, повільна швидкість або просто потрібно завести в село і оновити там комп'ютер бабусі.

Як правило, оновлення Windows автоматично завантажуються на комп'ютери, коли вони підключаються до Інтернету через  Windows Update . Багатьом користувачем складно скачати без проблем патч близько 1 Гб і вони накопичуються по багато разів, відповідно сума поновлення може бути близько 5 Гб. З цього ми розберемо, як правильно використовувати  Каталог центру Оновлення Майкрософт для завантаження оновлень вручну, щоб потім встановити на будь-якому комп'ютері, де немає інтернету. Також вам будуть доступні і microsoft Office, windows server і всі продукти microsoft для ручного завантаження оновлень.

  • Ця стаття допоможе вам встановити файл CAB.

Завантажити пакети оновлень Windows для установки вручну

Щоб завантажити ці оновлення, потрібно перейти на сайт каталогу центру оновлень . І перше, що ми побачимо це простий сайт де немає нічого крім рядка "Знайти" у верхньому правому куті.

Каталог центру оновлень


Ідеальний спосіб використовувати цю сторінку це шукати безпосередньо назва оновлень, наприклад патч кумулятивний  KB4016637 Windows 10. Ми зможемо завантажити оновлення на флешку і встановити потім на іншому комп'ютері, де немає інтернету.

Завантажити окремо оновлення windows


Чи можемо натиснути наприклад мишкою по самій назві і подивитися Огляд і відомості, що включає в себе цей пакет оновлень.

Відомості про оновлення windows


Щоб завантажити оновлення натисніть Завантажити , вас перенаправляють ще на одну сторінку, де потрібно натиснути на посилання і патч поновлення завантажиться.

Завантажити оновлення Windows


Таким чином ми можемо завантажити будь-які оновлення, для будь-яких систем, будь-то windows 7, windows 10, windows 8.1. Беремо скачав наш файл і просто переміщаємо його флешку, cd карту, або взагалі на мобільник. Підключаємо пристрій на якому наш файл і натискає на сам виконуваний файл. Одним словом, вставили в інший комп флешку і запустили скачав файл подвійним натисканням.

Як використовувати Microsoft Update Catalog якщо не знаємо патч

Як я вже говорив цей сервіс краще використовувати точною назвою патча оновлень, але наприклад ми хоті знайти всі оновлення windows 10 , windows XP , windows 7 . Просто введіть в рядок пошуку windows 7  і вам видасть весь список оновлень цієї системи, і натисніть сортування "Останнє оновлення".

Сортування останніх оновлень

Як дізнатися які оновлення встановлені в Windows

У всіх версіях Windows відкриваємо командний рядок і вводимо наступну команду:

  • wmic qfe list

Спостерігаємо наші патчі встановлених оновлень kb4022405 і лівіше час установки.

wmic qfe list cmd перегляд встановлених оновлень в Windows


Windows 7 : Відкрийте " Панель управління ", наберіть в пошуку панелі " Перегляд встановлених оновлень " і виберіть зі списку.

Встановлені оновлення windows 7

перегляд встановлених оновлень windows 7


Windows 10 : Зайдіть " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Журнал оновлень ".

Перегляд поновлення windows 10

Журнал поновлення windows 10