Чи не працює клавіша Shift на клавіатурі в Windows 10

Клавіатура є невід'ємною частиною при роботі за комп'ютером або ноутбуком. В системі Windows 10 користувачі використовують поєднання клавіш через Shift, щоб наприклад поміняти мовну розкладку (Alt + Ctrl + Shift) або запустити диспетчер задач (Ctrl + Shift + Esc). Клавіша SHIFT на клавіатурі є дуже важливим сегментом в Windows 10 і служить для багатьох процесів і завдань. Деякі користувачі зіткнулися з проблемою, коли клавіша Shift не працює на клавіатурі при використанні різних задач в Windows 10. Давайте розберемо, що робити і як виправити, коли кнопка Shift не працює на клавіатурі.

1. Відключення залипання

Відкрийте "Параметри"> "Спеціальні можливості"> "Клавіатура"> справа переконайтеся, що відключено " Натискайте по черзі для введення поєднання клавіш ".

Якщо ви використовуєте Windows 7, то це можна відключити через панель управління шляхом (Панель керування \ Спеціальні можливості \ Центр спеціальних можливостей \ Полегшення роботи з клавіатурою).

Відключити залипання кнопок

2. Запуск засіб усунення неполадок клавіатури

Відкрийте " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Усунення неполадок "> справа " Клавіатура ". Запустіть засіб і дотримуйтесь рекомендацій на екрані.

Засіб усунення неполадок клавіатури

3. Оновлення драйвера клавіатури і видалення прихованих

Натисніть кнопок Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ". Далі натисніть зверху на вкладку " Вид " і " Показати приховані пристрої ". Нижче в списку знайдіть графу " Клавіатури " і розгорніть список. Тепер натисніть правою кнопкою миші по кожній (клавіатура HID) і виберіть " Видалити пристрій ". Ви повинні видалити все в списку, після чого перезавантажте ПК.

приховані драйвера клавіатури

Якщо Shift не запрацював після перезавантаження ПК, перейдіть назад в диспетчер пристроїв і виберіть " Оновити драйвер " натиснувши по графі "клавіатури" правою кнопкою миші. Якщо там немає нічого, то виберіть " Оновити конфігурація обладнання ", після чого з'явиться клавіатура.

Оновити драйвер клавіатури

4.Дополнітельная поради

  1. Спробуйте підключити клавіатуру в інший USB-порт, якщо клавіша Shift запрацює, то проблема в самому USB порту. Якщо ви використовуєте ноутбук, то підключіть USB клавіатуру до ноутбука і перевірте, чи працює кнопка Shift. В даному випадку, якщо кнопка запрацює, то може бути механічне пошкодження самої клавіші. В цьому випадку потрібно занести до фахівця або акуратно розібрати ноутбук.
  2. Оновлення систему Windows 10 до останньої версії.
  3. Сторонні програми і служби можуть порушити роботу клавіатури. Спробуйте завантажитися в режимі чистої завантаження і перевірити роботу кнопки Shift. Якщо вона працює, то проблема зі сторонньою програмою або драйвером.