dwm.exe: Що це таке і як працює в Windows 10

Desktop Window Manager (dwm.exe) або Диспетчер вікон робочого столу - завдання, яке відображене в диспетчері завдань і дає дивовижний вид вашим вікнам. Цей процес підтримує Flip 3D, підтримку високого дозволу, мініатюри в реальному часі, ефекти прозорості. Це вбудована функція ОС Microsoft Windows 10, яка допомагає контролювати різні функції екрану робочого столу. Коли ви включаєте свій комп'ютер, ви бачите анімацію, 3D-ефекти, візуальні вирази і т. Д. Всі ці функції контролюються цим процесом, компонентом, файлом. Це справжній системний файл від Microsoft, а не вірус, як багато хто думає. Сам dwm.exe є офіційним компонентом Windows, тому він не може викликати ніяких проблем.

Іноді ви можете виявити, що файл dwm.exe вантажить ЦП. Якщо ви знаходите цей файл в своєму шляху c: \ windows system32 , то це не вірус. Однак, якщо ви знайдете будь-якої іншої файл з тим же ім'ям і розширенням в будь-який інший папці, це може бути шкідливе ПЗ. Щоб дізнатися папку знаходження будь-якого файлу, просто клацніть правою кнопкою миші і натисніть " Відкрити розташування файлу ".

Диспетчер вікон робочого столу

Як працює dwm.exe?

Це менеджер компонування Windows і дозволяє програмам записувати дані відповідно до їх потреб. Потім він об'єднує їх в остаточне зображення і відправляє всю графіку через рівень інтеграції мультимедіа, перш ніж він буде відправлений на відеокарту. Таким чином, відеокарта дає вам бажаний вид на екрані.

Якщо вимкнути dwm.exe?

Оскільки ви знаєте, що dwm.exe управляє всіма візуальними ефектами вашого екрану, немає ніякої логіки, щоб відключити його. Ви знайдете варіант в диспетчері завдань "Зняти завдання" процесу  Диспетчер вікон робочого столу  (dwm.exe), але оскільки Windows використовує технологію з високою роздільною здатністю, тому ви не cможете завершити процес, та й не раджу.

dwm.exe високе використання Пам'яті і ЦП в Windows 10

dwm.exe в Windows 10 займає дуже невелику частину ваших системних ресурсів, приблизно 0,4% процесора і близько 40 МБ ОЗУ. Це може бути менше або більше в залежності від дозволу екрану. Навіть під час роботи з браузерами і додатками Ви помітите мінімальне використання ресурсів.

Властивості файлу dwm.exe

  • Опис файлу - Диспетчер вікон робочого столу
  • Назва продукту - ОС Microsoft
  • Авторські права - Корпорація Майкрософт
  • Розмір - 61.0 КБ
  • Назва початкового файлу - dwm.exe

властивості dwm exe

Якщо ви впевнені, що відповідний файл не є вірусом, вам необхідно слідувати інструкціям:

  1. Переконайтеся, що ваші апаратні драйвери оновлені, особливо вбудований графічний адаптер і VGA-карта. Диспетчер вікон робочого столу розвантажує роботу на GPU відеокарти, тому процесор продовжує працювати без навантаження.
  2. Проскануйте систему одним з антивірусних сканерів.