netio.sys: Помилки синього екрану BSOD в Windows 10

Мережа є одним з найбільш важливих компонентів комп'ютера. Обмін інформацією між пристроями всіх видів, тепер можливий і за допомогою мережевих пристроїв. Netio.sys файл, є важливим в системі, який пов'язаний з мережевими драйверами комп'ютера. Він також використовується сторонніми програмами для взаємодії з пристроями в мережі. Якщо у вас з'являється синій екран з помилками, викликаними файлом netio.sys, то розберемо способи, як виправити проблему.

Помилки BSOD, які можуть бути пов'язані з файлом netio.sys:

  1. KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED.
  2. PAGE FAULT IN NONPAGED AREA.
  3. IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
  4. SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION.
  5. IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
  6. System Thread Exception Not Handled.

Виправити помилки netio.sys BSOD

Якщо ви зазвичай створюєте точку відновлення системи, ви можете спробувати скасувати будь-які зміни на вашому комп'ютері, виконавши відновлення системи. Рекомендую виконувати нижче рішення в безпечному режимі з підтримкою мережі.

1. Використання перевірки системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть давати збої і видавати помилку netio.sys. Потрібно запустити вбудований інструмент windows SFC, який буде сканувати системні файли і, якщо знайде пошкоджені, спробує відновити їх. Для цього:

  • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду sfc /scannow. Перезавантажте систему після завершення сканування.

Перевірка і відновлення файлів

2. Перевірте пам'ять на наявність помилок

Щоб перевірити ОЗУ на помилки, ми убезпечили від критичних помилок при виконання операції, і в першу чергу спочатку зробимо перевірку диска на наявність помилок файлової системи.

Крок 1 . Відкрийте "Цей комп'ютер", натисніть правою кнопкою миші на локальному диску, де встановлена система Windows, зазвичай це диск C, і виберіть " Властивості ". Далі перейдіть у вкладку " Сервіс " і натисніть " Перевірити " в графі " Перевірка на наявність помилок ". Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Перевірити диск на помилки файлової системи

Крок 2 . Тепер, щоб виправити будь-які проблеми з вашої оперативною пам'яттю, потрібно запустити її на вашому ПК. Для цього натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть  mdsched.exe . Далі у вас з'явиться вікно "Засіб перевірки пам'яті Windows", дотримуйтесь рекомендацій на екрані, після обраної вами опції, комп'ютер перезавантажиться і перевірить наявність проблем з пам'яттю. Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, він виправить їх автоматично.

Є повне керівництво, як діагностувати помилки в оперативній пам'яті.

Діагностика ОЗУ mdsched exe

3. Оновлення, відкат або відключення мережевих драйверів

Основні драйвери, які можуть бути причиною для файлу netio.sys, будуть перераховані в розділі "Мережеві адаптери" в диспетчері пристроїв. Тому вам необхідно переустановити мережеві драйвери для вашої материнської плати. Якщо ви недавно оновили ці драйвери, відкотіться і подивіться. Якщо ви цього не зробили, то ми пропонуємо вам оновити ці драйвери.

Це керівництво допоможе Вам, як видалити, відключити, відкотити і оновити драйвери пристроїв.

Диспетчер пристроїв мережевий адаптер realtek