Виправити помилку BAD SYSTEM CONFIG INFO в Windows

BAD SYSTEM CONFIG INFO  зазвичай виникає через деякі проблем з файлом даних конфігурації завантаження (BCD). Основною проблемою всередині BCD є той факт, що деякі файли завантаження або деякі старі файли, можуть суперечити новішим чи стабільним файлів і, отже, викликають помилку "Синього Екрану Смерті" в Windows 10/8/7. Ця помилка також вказує на наявність помилки в реєстрі. Давайте спробуємо виправити це.

BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO

Для початок завантажитеся в безпечному режимі на робочий стіл, а потім перезавантажте ПК в звичайний стан і перевірте, чи вирішено проблему. Якщо перезгрузка не усуває проблему, пошкодження реєстру може бути занадто великим. Розберемо способи, коли ви можете завантажитися на робочий стіл і коли помилка циклічна, і не дає завантажитися.

1. Відкинути систему

Якщо у вас є точка відновлення системи, спробуйте відновити її до більш ранньої точки, тобто відкотити систему Windows назад до більш ранньої стабільній роботі.

2. Оновлення Windows і всіх ваших драйверів

  • Оновлення систему Windows з центру оновлення. Якщо ви у вас немає підключення до Інтернету, то можете завантажити окремо патчі оновлень в автономному режимі.
  • Оновлення всі ваші драйвера пристроїв, через диспетчер пристроїв.

3. Використовуйте діагностику пам'яті ОЗУ

Натисніть кнопок Win + R і введіть команду  mdsched.exe . Дотримуйтесь інструкції на екрані. Ваш комп'ютер перезавантажиться і перевірить будь-які проблеми, пов'язані з пам'яттю, і якщо він виявить будь-які з цих проблем, він виправить їх.

  • Повне керівництво по виправленню помилок в ОЗУ.

4. Виправити файли реєстру Windows

Крок 1 . Цей пункт полягає в тому, якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл, а помилка весь час з'являється в циклічному стані. Вам знадобиться установча флешка з сиcтемах Windows 10/8/7 /. Далі почніть установку Windows, і коли дійдете до пункту Установки, то натисніть знизу на " Відновлення системи ".

Відновлення системи при установки Windows 10

Крок 2 . Вас перекине в додаткові параметри windows 10. Далі перейдіть за параметрами та усунення несправностей> Додаткові параметри> Командний рядок.

середовище відновлення командний рядок

Крок 3 . Як тільки ви відкриєте вікно командного рядка, виконайте наступні команди, один за іншим в заданій послідовності нижче.

CD C:\Windows\System32\config

ren C:\Windows\System32\config\DEFAULT DEFAULT.old

ren C:\Windows\System32\config\SAM SAM.old

ren C:\Windows\System32\config\SECURITY SECURITY.old

ren C:\Windows\System32\config\SOFTWARE SOFTWARE.old

ren C:\Windows\System32\config\SYSTEM SYSTEM.old

copy C:\Windows\System32\config\RegBack\DEFAULT C:\Windows\System32\config\

copy C:\Windows\System32\config\RegBack\SAM C:\Windows\System32\config\

copy C:\Windows\System32\config\RegBack\SECURITY C:\Windows\System32\config\

copy C:\Windows\System32\config\RegBack\SYSTEM C:\Windows\System32\config\

copy C:\Windows\System32\config\RegBack\SOFTWARE C:\Windows\System32\config\

Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

5. Виправити файли BCD

Якщо вище спосіб не допоміг, то відновимо BCD і MBR. Для цього знадобиться знову установча флешка з системою Windows. Далі запустіть командний рядок, як описано в способі 4, крок 2. Введіть в командний рядок наступні команди по порядку:

bootrec /repairbcd

bootrec /osscan

bootrec /repairmbr

Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.