Чи не працює Пропуск і Enter на клавіатурі

Клавіші пробіл і Enter використовуються найчастіше в нашій робочому середовищі на ПК або ноутбуці. Бувають моменти, коли ці кнопки перестають працювати, і це змушує нас використовувати сенсорну клавіатуру. Проблема може через апаратного збою або програмного забезпечення. Давайте розберемо, що робити і як виправити, коли не працює Пропуск і кнопка Enter в Windows 10.

Пропуск або Enter не працюють

Спосіб 1 . Іноді включення Sticky Keys або Filter Keys зупиняє роботу деяких кнопок на клавіатурі. Відкрийте "Параметри"> "Спеціальні можливості"> "Клавіатура"> і з правого боку знайдіть і вимкніть пункти:

  1. Використовувати залипання клавіш.
  2. Використовувати фільтрацію введення.

Відключити залипання кнопок

Спосіб 2 . Скористаємося інструментом "усунення неполадок клавіатури". Для цього відкрийте " Всі параметри "> " Оновлення і безпеку "> " усунення неполадок " і виберіть справа " Клавіатура ". Дотримуйтесь інструкції на екрані.

Запуск усунення неполадок клавіатури в windows 10

Спосіб 3 . Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. У списку знайдіть " Клавіатури ", натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть " Видалити пристрій ", а потім " Оновити драйвер ". Або зайдіть на сайт виробника клавіатури і завантажте останню версію драйвера.

Оновити драйвер клавіатури

Спосіб 4 . Крихти, та саме вони можуть зробити залипання між кнопками і створити не робочу ситуацію, коли пробіл або Enter може не працювати. Перевірте між кнопками, чи немає там застрягли дрібних предметів. Також раджу перевірити цю клавіатуру на іншому ПК або ноутбуці.