Як відключити повідомлення в браузері Chrome і Yandex

У браузерах Google Chrome і Яндекс, є корисна функція, яка повідомляє вас, коли сайти хочуть відправляти вам push-повідомлення. Це дозволяє вам стежити за важливими новинами, подіями, що сподобалися вам сайтів. Коли ви заходите на сайт, то в кутку помітите спливаюче вікно "Дозволити" або "Блокувати". Коли ви натиснете дозволити, то будете отримувати повідомлення від цього сайту. Практично всі сайти використовують такий режим доставки контенту своїм передплатникам.

Багато сайтів виділяють кнопку "Блокувати" і змінюють їх місцями, щоб відвідувач сайту інтуїтивно помилково підписався. Згодом у вас може накопичитися тисячі підписок і ви втомитеся від таким повідомлень. Також багато сайтів продають своїх передплатників на біржі push-повідомлень. Що це означає? Наприклад, ви підписалися на сайт, щоб отримувати новини, а замість цього, вам будуть приходити рекламні повідомлення. І реклама там в основному вульгарна і дратує. Одним словом, на вас заробляють. Це один з популярних і прибуткових методів у арбітражніков по заробітку. Давайте розберемо, як відключити всі або окремі повідомлення від сайтів в браузері Chrome і Yandex для ПК з Windows 10 і телефоні Android.

Повідомлення в браузері

Вимкнути сповіщення від сайтів в браузері на ПК з Windows 10

Google Chrome

Крок 1 . Відкрийте браузер Chrome і натисніть на три крапки в правому верхньому куті. У меню виберіть " Налаштування ".

налаштування Chrome

Крок 2 . У новому вікні зліва перейдіть " Додаткові "> " Конфіденційність і безпека "> по центру знайдіть " Налаштування сайту "> " Повідомлення ". Ви можете скопіювати і вставити в адресний рядок браузера, щоб вас відразу перекинуло до налаштувань повідомлень:chrome://settings/content/notifications

  1. Щоб відключити всі повідомлення, перетягніть повзунок в стан вимкнено в графі " Запитувати дозвіл перед відправкою (рекомендується) ".
  2. Якщо ви хочете отримувати повідомлення від деяких сайтів і хочете видалити інші, то нижче вам буде надано список. Просто натисніть на три крапки навпроти сайту, і виберіть " Видалити ". В цьому випадку, пункт 1 повинен бути включений.

Прибрати повідомлення в браузері google Chrome

Яндекс Браузер

Крок 1 . Відкриваємо браузер, натискаємо на 3 смужки в правому верхньому кутку і вибираємо " Налаштування ". У новому вікні переходимо зліва " Сайти ". Ви можете скопіювати і вставити в адресний рядок браузера, щоб вас відразу перекинуло до налаштувань повідомлень: browser://settings/sites.

  1. Щоб відключити всі повідомлення виберіть " Більше не показувати запити на відправку ".
  2. Якщо ви хочете видалити деякі повідомлення від сайтів, то натисніть на " Від інших сайтів ". Там ви зможете відключити або включити повідомлення.

Вимкнути сповіщення в яндекс браузері

Вимкнути сповіщення від сайтів в браузері на телефоні Android

Google Chrome

Крок 1 . Відкрийте браузер на телефоні, натисніть на три крапки в правому верхньому кутку і виберіть " Налаштування ".

Відключення повідомлень на телефоні

Крок 2 . У новому вікні, виберіть " Повідомлення ".

Параметри браузера Chrome android

Крок 3 . Перетягніть плазунів в стан вимкнено, якщо хочете відключити повністю все повідомлення. Якщо ви хочете прибрати повідомлення від сайтів, то перегорніть нижче і ви побачите список сайтів, які вам надсилають повідомлення. Просто вимкніть ті сайти, які вам не потрібні.

Вимкнути сповіщення на телефоні

Яндекс Браузер

У браузері Яндекс на телефоні для Android немає повідомлень від сторонніх сайтів. Але є пуш-повідомлення від сервісів самого Яндекса, як Яндекс район, погода, Дзен і т.п.

Крок 1 . Відкрийте браузер і натисніть праворуч під іконку 4 квадратика. Ви побачите висувне меню, зверху справа натисніть на іконку у вигляді шестерінки.

Налаштування в Яндекс браузері Android

Крок 2 . У писку знайдіть " Пуш-повідомлення ".

Пуш повідомлення в яндекс браузері на телефоні

Крок 3 . Далі вам буде надано список сервісів Яндекса, які вам шлють повідомлення. Ви можете відключити непотрібні.

Вимкнути сповіщення на телефоні яндексДивіться ще:

  • Як видалити збережені паролі в браузері
  • Яндекс Браузер або Google Chrome видають чорний екран
  • Як виправити помилку 502 Bad Gateway в браузері
  • Як відключити повідомлення в Windows 10
  • Виправити помилку NETWORK_FAILED в браузері Chrome