Чим відкрити формат HEIC на Windows 10

Формат HEIC - це новий формат файлів зображень, який Apple анонсувала, випустивши платформу iOS 11 в 2017 році. Apple встановила цей новий формат для заміни JPEG на своїх телефонах. HEIC є розширенням формату файлу нового стандарту HEIF (High Efficiency Image Format). Windows 10 за замовчуванням не підтримували новий формат HEIC для фотографій і HEVC для відео, але можна скачати спеціальні кодеки з Microsoft Store, щоб відкривати ці формати. Вам більше не доведеться конвертувати формат HEIC в JPEG, щоб подивитися фотографію в Windows 10, зроблену на IOS 11 камеру пристрою Apple. Давайте розберемо, ніж відкрити формат .heich на комп'ютері з Windows 10, щоб фотографія зроблена на IOS 11+, відкрилася для перегляду.

Неможливо відкрити файл heic

Чим відкрити формат .heich на Windows 10

Переходимо в Microsoft Store і викачуємо два кодека: " Розширення для зображень HEIF " і " Розширення для відео HEVC від виробника пристрою ". Ви можете набрати як в пошуку магазину ці слова, так і нижче прямо перейти по посиланнях.

  1. HEVC Video
  2. HEIF Image

HEIF Image Extensions UWP

Що робити якщо є будь-які проблеми при відкритті HEIF (фото) або HEVC (відео)?

Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть HEIF (фото) або HEVC (відео), натисніть один раз, і з'явиться " Додаткові параметри ". У новому вікні натисніть " Скидання " і додаток відновитися за замовчуванням.

скидання кодека HEIF