Виправити помилку iTunes 0xE8000003 в Windows 10 при підключенні iPhone

iTunes є невід'ємною частиною для користувачів iPhone, iPad і iPod. Це єдина офіційна програма Apple, в якій користувачі можуть синхронізувати свій пристрій Apple з їх ПК з ОС Windows. Але часом вона може викинути помилку. Один такий код помилки -  0xe8000003,  де Apple пристрій не може підключитися до вашого комп'ютера Windows. Повідомлення про помилку звучить наступним чином:

iTunes не вдалося підключитися до цього iPhone, Виникла невідома помилка (0xE8000003)

iTunes 0xE8000003

Виправити помилку iTunes 0xE8000003 в Windows 10

1. Видалити тимчасові файли в папці Lockdown

Папка Lockdown є прихованою і захищеною папкою. Він створюється, коли iTunes встановлений на комп'ютері. Вміст цієї папки є всілякі тимчасові дані і файли, які створює iTunes при синхронізації вашого пристрою або його оновленні. Також вона зберігає кеш для програмного забезпечення iTunes.

 • Щоб очистити тимчасові дані цієї папки, натисніть поєднання клавіш Win + R   і введіть  % ProgramData%.
 • Знайдіть папку з ім'ям   Apple  і відкрийте її. Тепер знайдіть папку з ім'ям  Lockdown. Виділіть її та натисніть  Shift + Delete  на клавіатурі для видалення.
 • Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

папка Lockdown

2. Видалити iTunes або конфліктуючі компоненти

Варто врахувати яка програма iTunes? Для Windows 10 це може бути і UWP додаток або  64/32-бітна.

Крок 1 . Значить якщо у вас стоїть UWP iTunes для Windows 10, то перейдіть "Параметри"> "Додатки"> "Програми та можливості"> далі знайдіть додаток  iTunes і натисніть " Додаткові параметри ". Далі в новому вікні натисніть кнопку " Завершити ", якщо програма запущена і " Скинути ". Таким чином ви відновите UWP iTunes за замовчуванням. Якщо скидання не допоміг, то видаліть цю програму, натиснувши " Видалити ".

iTunes UWP

Крок 2 . Якщо ви використовуєте  64 або 32-биту програму iTunes, то натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть  appwiz.cpl. Якщо програма встановлена правильно, то Ви побачите наступний перелік встановлених компонентів:

 1. Apple Software Update.
 2. Apple Mobile Device Support.
 3. Bonjour.
 4. Підтримка додатків Apple 32-біт.
 5. Підтримка додатків Apple 64-біт.

компоненти iTunes

Далі видаліть всі компоненти, які пов'язані з Apple і перезавантажте ПК. Після перезавантаження Вам доведеться видалити залишкові файли і папки. Для цього перейдіть в  Program Files (x86) і Program Files і подивіться чи залишилися папки:

 1. iTunes
 2. Bonjour
 3. iPod

Якщо так, то виділіть їх і натисніть  Shift + Delete  на клавіатурі, щоб видалити. Далі знайдіть папку з ім'ям  Common Files  в  Program Files (x86) і Program Files  і відкрийте їх. Знайдіть і відкрийте папку з ім'ям  Apple  і знайдіть наступні папки:

 1. Mobile Device Support
 2. Apple Application Support
 3. CoreFP

Якщо ви знайдете будь-який з них, просто виберіть їх і натисніть S hift + Delete  на клавіатурі для видалення. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Тепер iTunes повністю видаляється з вашого комп'ютера. Далі скачайте і встановіть iTunes з офіційного сайту Apple, і перевірте чи усунуто помилка 0xE8000003.