ERR_INTERNET_DISCONNECTED помилка в Google Chrome

Якщо Google Chrome не вдалося підключитися до Інтернету і постійно відображає повідомлення про помилку  ERR INTERNET DISCONNECTED або ERR INTERNET DISCONNECTED , ці рекомендації допоможуть вам виправити цю проблему.

1. Перезапустіть маршрутизатор

Це найбільш поширений спосіб вирішити дану проблему, який ви можете спробувати. Іноді ваш маршрутизатор може викликати цю проблему, і всі браузери, включаючи Google Chrome, можуть видавати подібні повідомлення про помилки, не маючи підключення до мережі Інтернет.

  • Вимкніть ваш модем, роутер або маршрутизатор на 1 хвилину, потім включіть назад.

2. Перевірте IP-адресу, якщо використовується Wi-Fi роутер

Якщо ви недавно скинули параметри за замовчуванням свого WiFi-маршрутизатора або почали використовувати його через WiFi, ви повинні перевірити дві речі. По-перше, вам потрібно ввести дійсний IP-адреса в панелі управління маршрутизатора. Ці IP-адреси повинні надаватися вашим інтернет-провайдером. По-друге, вам потрібно перевірити, чи встановлений " Отримати IP-адресу автоматично " чи ні.

  • Для цього натисніть Win + R  і введіть  ncpa.cpl .

Вхід в мережеві підключення


  • Клацніть правою кнопкою миші по Ethernet і виберіть " Властивості ".
  • Виділіть протокол IP версії 4 (TCP / IPv4) і натисніть " властивості ".
  • Тепер переконайтеся, що  IP-адреса і DNS-сервера отримують автоматично .

Вхід в властивості адаптера IP версії 4

3. Сканування комп'ютера на віруси і рекламне ПО

Існує висока ймовірність того, що ваша система була заражена вірусами або рекламним ПО. Як правило, рекламне ПО викликає таку проблему. Можливо, вам потрібно відсканувати свій комп'ютер за допомогою надійного антивіруса, сканера і інструменту для видалення рекламного ПО (Bitdefender Adware Removal Tool).

4. Скасувати проксі-сервер

У багатьох випадках рекламне ПО і шкідливе ПО додають в систему власний проксі-сервер, щоб він міг перенаправити ваші веб-сторінки в інше місце.

  • Відкрийте властивості оглядача набравши в пошуку " властивості браузера ". У вікні, що з'явилося перейдіть на вкладку " підключення ", нижче натисніть " Налаштування мережі " і зніміть прапорець " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень ". Збережіть зміни і перевірте чи вирішена ваша проблема.

Налаштування параметрів LAN

5. Тимчасове відключення проксі, брандмауера і антивірусного програмного забезпечення

Якщо ви використовуєте будь-якої призначений для користувача проксі-сервер в цілому, вам слід тимчасово відключити його. Зробіть те ж саме з брандмауером і антивірусним програмним забезпеченням.

6. Відключити пов'язані розширення з проксі або мережевим профілем

Існує багато проксі-розширень для Google Chrome і Yandex browser. Якщо ви використовуєте розширення, спробуйте тимчасово відключити їх. Більш того, деякі регулярні розширення можуть керувати вашим мережевим профілем або внутрішнім використанням проксі.

  •  Щоб дізнатися і відключити їх, наберіть в браузерної рядку  chrome: // settings / , розгорніть додаткові настройки і перейдіть до мітки  Система . Тут ви повинні знайти розширення, що використовує проксі-сервер всередині Google Chrome. Якщо це не допомогло і помилка ERR INTERNET DISCONNECTED з'являється, то рухаємося далі.

Система гугол хром

7. Очистити дані браузера і скинути Google Chrome

Щоб почати, введіть цей URL-адресу в Google Chrome -  chrome: // settings / clearBrowserData  і перейдіть на вкладку " Додатково ". Поставте всюди галочки і виберіть за Весь час , далі просто натисніть "Видалити дані".

очистити історію Google Chrome


Якщо це не вирішить вашу проблему, вам слід розглянути можливість скидання браузера Chrome. Для цього введіть в адресний рядок наступний URL -  chrome: // settings / і розгорніть додаткові настройки в самому низу. Тепер перейдіть вниз до тих пір, поки не буде параметр " Скинути " відновлення налаштувань за замовчуванням.

Скидання налаштувань браузера Chrome

8. Ще пару рекомендацій

Ви також можете розглянути наступне, якщо вам нічого не допомогло виправити помилку ERR INTERNET DISCONNECTED в браузері Google Chrome:

  1. Очистити кеш DNS в Windows.
  2. Скинути налаштування мережі.
  3. Перевстановити мережеві драйвери.