Завантажити MSVCP140.dll і виправити помилку в Windows

Якщо ви отримали повідомлення про помилку " Не вдалося запустити програму, так як на комп'ютері відсутня MSVCP140.dll " або " Неможливо продовжити виконання коду оскільки система не виявила MSVCP140.dll " при спробі відкрити таку програму, як WAMP Server, Skype або будь-яку гру, тоді ця стаття допоможе вам. Це відбувається, коли програма, яку ви намагаєтеся запустити, вимагає наявності файлу MSVCP140.dll в системі Windows 10/7. MSVCP140.dll - це бібліотека Microsoft C Runtime Library розміром близько 626 КБ, розташована в папці System32 і встановлюється компонентом Microsoft Visual Studio.

DLL - це бібліотеки динамічних посилань і зовнішні компоненти додатків, які працюють в Windows або інших операційних системах. Більшість додатків зберігають код в різних файлах, якщо є необхідність в коді, пов'язаний файл завантажується в пам'ять і використовується. Якщо ОС або програмне забезпечення не в змозі знайти відповідний DLL-файл, або файл DLL пошкоджений, ви можете отримати повідомлення про відсутність файлу DLL. Якщо який-небудь DLL-файл пропав або пошкоджений, ви можете побачити такі повідомлення про помилки на екрані.

MSVCP140.dll відсутня на комп'ютері

не вдається продовжити виконання коду оскільки система не виявила

Як виправити помилку MSVCP140.dll

  1. Завантаження відсутнього файлу dll з Інтернету і вставка його в певне місце не є фактичним виконанням і дуже може бути небезпечним. Ви можете спробувати цей метод, але ви можете не отримати від нього ніякого позитивного результату.
  2. Повторна установка програми, яка викликає цю помилку, може вирішити цю проблему.
  3. Іншим і самим розв'язуються варіантом цієї проблеми є завантаження і установка Microsoft Visual C ++ Redistributable для Visual Studio на ваш комп'ютер.

Важливо: Вам потрібно завантажити і встановити дві версії vc_redist.x64.exe і vc_redist.x86.exe , щоб виправити помилку відсутнього файлу MSVCP140.dll в Windows 10 або Windows 7.

скачати дві версії Microsoft Visual C ++ 2013

Реєстрація та скасування реєстрації DLL файлів

Якщо DLL-файл присутній на вашому комп'ютері, але ви все одно отримаєте це повідомлення про помилку, вам може знадобитися перереєструвати DLL-файл. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду для реєстрації DLL файлу.

  • regsvr32 MSVCP140.dll - Реєстрації файлу.
  • regsvr32 /u MSVCP140.dll - Для скасування реєстрації.

Реєстрація та скасування DLL файлів