Виправити помилку SrtTrail.txt в Windows 10

При виникненні проблем в Windows 10, користувачі намагаються пробувати увійти в розширені параметри під час запуску системи, щоб відновити систему Windows 10, але на жаль, на екрані ПК з'являється повідомлення про помилку SrtTrail.txt. Microsoft надала свій зручний, власний інструмент для ремонту системи в разі серйозних проблем, але і в ньому трапляються помилки. Автоматичний ремонт поставляється разом з Windows і має можливість виправляти помилки при завантаженні. Таким чином, коли операційна система не завантажується належним чином, функція автоматичного відновлення приходить на допомогу і докладає зусиль до того, щоб самостійно відновити Windows. Однак, цей інструмент іноді не працює і відображає наведену нижче помилку. Багато разів він переходить в цикл повторного запуску та вимикання. Помилка SrtTrail.txt Windows 10 також може виникати при використанні синього екрану (BDOS). Повний повідомлення про помилки звучить наступним чином:

Відновлення при завантаженні не вдалося відновити комп'ютер. Клацніть "додаткові параметри", щоб спробувати інші варіанти відновлення, або "Завершити роботу", щоб вимкнути комп'ютер. Файл журналу C: \ WINDOWS \ System32 \ Logfiles \ Srt \ SrtTrail.txt.

Помилка SrtTrail txt

Способи як виправити помилку при завантаженні відновлення SrtTrail.txt

Якщо у вас дана помилка, то давайте спробуємо виправити її для Windows 10. Способи за складністю йдуть в зворотному порядку, почніть з простих знизу.

1 Спосіб. Відновити завантажувач через CMD

Крок 1 . Вам потрібно буде зробити системну флешку з Windows і завантажитися з неї (розрядність x32-x64 і бажано версія, повинні бути однаковими). Як тільки дійдете до пункту установки, то натисніть знизу на " Відновлення системи ".

Відновлення системи при установки Windows 10

Крок 2 . Перейдіть " Пошук і усунення несправностей "> " Додаткові параметри "> " Командний рядок ".

Перед запуском командного рядка, спробуйте вибрати " Відновлення при завантаженні ".

середовище відновлення командний рядок

Крок 3 . Завантажуємося через завантажувальну флешку (дивіться крок 1 - крок 2). У командному рядку задаємо команди по порядку натискаючи Enter після кожної.

  1. bootrec /rebuildbcd
  2. bootrec /fixmbr
  3. bootrec /fixboot

У деяких випадках вам буде потрібно ввести  bootsect /nt60 SYSабо bootsect /nt60 ALL. Перезавантажте ПК і потрібно виконати Крок 4 для повної процедури.

Якщо у вас цей спосіб не працює і видає купу помилок, то скористаєтеся докладним описом, як відновити завантажувальний запис Windows. <- Спосіб 2 і 3 вам повинні допомогти.

відновити MBR

Крок 4 . Після кроку 3 іноді потрібно перевірити файли і перезаписати погані. Введіть в CMD наступну команду chkdsk /r C:. Ви повинні виконати це для кожного розділу вашого ПК, замінюючи C на інший локальний диск, наприклад D, F.

Дізнатися список розділів: Введіть три команди натискаючи enter після кожної 1. diskpart2. list volume3.exit

відновити диск C через CMD

2 спосіб. Відключити автоматичний запуск

Це найпростіше рішення для усунення помилки SrtTrail.txt. Запустіть командний рядок через додаткові параметри. Введіть команду bcdedit /set {default} recoveryenabled Noі натисніть Enter, далі спробуйте запустити Windows 10.

Командний рядок запущена в звичайному режимі через додаткові параметри завантаження. (Не через установчу флешку).

Відключити автозапуск програм при завантаженні

3 спосіб. Запустити командний рядок в безпечному режимі

Помилка SrtTrail.txt в Windows 10 може виникнути через поганий драйвера, наприклад, бездротової миші Logitech. Щоб скоротити писанину, Ви можете дізнатися з іншої статті, як потрапити в безпечний режим Windows 10, але я опишу коротко нижче.

Крок 1 . Перезавантажте ПК кілька разів кнопкою на системному корпусі, щоб викликати меню "додаткові параметри". Далі перейдіть "Пошук і усунення несправностей"> "Додаткові параметри"> "Параметри завантаження"> "Перезавантажити" і виберіть варіант " Включити безпечний режим за допомогою мережі ".

Крок 2 . Після запуску системи в безпечному режимі, перейдіть в диспетчер пристроїв і спробуйте виявити поганий драйвер. Оновлення його або скачайте з сайту виробника. Якщо нічого не допомогло, то не виходьте з безпечного режиму, а дотримуйтесь 3 пункту нижче.

Оновити неправильні драйвера

Крок 3 . У безпечному режимі запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH. Процес може зайняти кілька хвилин, після чого перезавантажте ПК.

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

4 спосіб. Відновлення пошкодженого реєстру Windows

Якщо у вашій системі є пошкоджений файл реєстру, це може призвести до помилки SrtTrail.txt Windows 10. У цьому випадку вам необхідно відновити свій реєстр. Запустіть командний рядок з меню додаткових параметрів і введіть команду xcopy c:\windows\system32\config\RegBack c:\windows\system32\config. Далі натисніть Enter, закрийте cmd і перезавантажте ПК.

відновити реєстр

5 спосіб. Відключити захист від шкідливого ПЗ

Захист від раннього запуску і від небажаної пошти (ELAM) може викликати помилку SrtTrail.txt в Windows 10. Заходимо в меню додаткових параметрів і переходимо з налагодження " Пошук і усунення несправностей "> " Додаткові параметри "> " Параметри завантаження "> " Перезавантажити " і виберіть " Відключити ранній запуск антівредоносной захисту " (F8). Перезавантажте комп'ютер, щоб перевірити пропали помилка.

Відключити ранній запуск антівредоносной захисту

6 спосіб. Виявити і видалити проблемний файл

Ви можете отримати помилку SrtTrail.txt в Windows 10 через проблемні файлів. Давайте виявимо цей файл і видалимо його. Запустіть командний рядок в меню додаткових параметрів, як описано в способі 1 через установчу флешку, і задайте наступні команди:

  1. C:
  2. cd Windows\System32\LogFiles\Srt
  3. SrtTrail.txt

Крок 1 . Він відкриє файл, який показує щось схоже на це " Завантажувальний критичний файл c: windows \ system32 \ drivers \ vsock.sys пошкоджений ". Це означає, що vsock.sys є пошкодженим файлом, і це викликає проблему. Це тільки для прикладу, ви можете отримати інший результат відповідно до вашої системою.

Крок 2 . Далі ми просто видалимо цей файл, який викликає помилку, але будьте обережні, Ви повинні знати, що за файл ви видаляєте. В іншому випадку ви можете нашкодити ще більше, якщо це виявиться системним потрібним файлом. Введіть далі в командний рядок команду для видалення зразкового файлу vsock.sys:

  1. cd c:windows\system32\drivers
  2. del vsock.sys

Перезавантажте комп'ютер і видаліть цю програму, що створює проблему. У випадку з файлом vsock.sys це була віртуальна машина VMware.

7 спосіб. Перевірити пріоритет завантаження в BIOS

Ви можете вирішити проблему з помилкою SrtTrail.txt в Windows 10 за допомогою пріоритету завантаження пристрою. При завантаженні комп'ютера натискайте безперервно кнопку DEL , щоб увійти в BIOS. Тепер знайдіть розділ завантаження BOOT . Після того як ви знайдете розділ завантаження, перевірте, чи встановлений жорсткий диск, як "Перше завантажувальний пристрій". Якщо ви використовуєте кілька жорстких дисків, встановіть диск, на якому встановлена Windows 10. Не забудьте зберегти настройки в Біосе кнопкою F10 і перезавантажити ПК.

У цьому керівництві Ви зможете дізнатися, які потрібно натискати кнопки для входу в біос від різних виробників комп'ютерів і ноутбуків

пріоритет завантаження жорсткий диск UEFI

8 спосіб. Змініть режим контролера диска в BIOS

Ви також можете позбутися від помилки змінивши в BIOS деякі настройки. Для цього увійдіть в БІОС знайдіть параметр режим контролера диска SATA Mode і встановіть його на стандартний IDE, замість AHCI або RAID. Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер. Якщо помилка все ще існує, знову змініть режим назад, як і був.

Режим контролера диска в біос

9 спосіб. Підключіть жорсткий диск

Значна кількість користувачів повідомили, що їм вдалося обійти помилку SrtTrail.txt Windows 10 шляхом повторного підключення їх жорсткого диска. Вимкніть комп'ютер, відключіть (220 Вольт) провід від мережі, відкрийте корпус комп'ютера або задню кришку ноутбука, і від'єднайте дроти від жорсткого диска, потім відразу ж назад вставте їх. Зберіть все інше, і перевірте, чи вирішено проблему.

10 спосіб. Вийміть акумулятор для ноутбука

Якщо ви використовуєте ноутбук, то від'єднайте батарею на деякий час. Це може здатися дурним, але деякі користувачі вирішили проблему з цієї маніпуляцією. Для цього просто вийміть акумулятор з ноутбука і знову вставте його назад. Тепер включите ноутбук, щоб перевірити, чи вирішено проблему.

11 спосіб. Видалити оперативну пам'ять

Зняття ОЗУ (RAM) також може допомогти в цьому питанні. Це так само просто, як повторне підключення "жорсткого диска". Просто вимкніть ПК, від'єднайте кабель живлення і видаліть  модулі оперативної пам'яті . Після цього знову підключіть модуль пам'яті та натисніть зворотну процедуру, щоб включити комп'ютер.

12 спосіб. Від'єднати додаткові USB-накопичувачі

Якщо у вас на ПК підключені декілька USB-флешок, то вимкніть їх, щоб вирішити проблему з SrtTrail.txt. Просто  вимкніть всі зовнішні USB  і перезавантажте комп'ютер. Перевірте, виправлена помилка.