Додаток Фотографії не працюють в Windows 10

Новий додаток "Фотографії" має приємний інтерфейс і гідні параметри фільтрації зображень. З цим додатком можна легко і швидко створити відео з фото і музики, обрізати відео. Проте, додаток фотографії схильне іноді не працювати і не функціонувати належним чином, до прикладу не відкриває фотографії. Перш ніж приступати до виправлення помилки, вам потрібно виконати сканування і відновлення системних файлів. Відкрийте просто командний рядок від імені адміністратора і задайте команду  sfc / scannow. Дочекайтеся закінчення процесу і перевірте запрацювало чи додаток Фотографії в Windows 10 чи ні. Якщо сканування не допомогло, то рухаємося нижче і вирішуємо проблему.

Перевірка і відновлення файлів

Скинути додаток "Фотографії"

Скидання додатки «Фотографії» очистить кеш і скине всі його параметри до заводських налаштувань. Дані методи не видалять ваші фотографії з комп'ютера або ноутбука.

  • Перейдіть " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості ", праворуч знайдіть Фотографії та натисніть на них. Далі з'явиться " Додаткові параметри ".

додаткові налаштування фотографій


  • У новому вікні ви побачите кнопку " Скинути ". Натисніть її, щоб скинути і відновити додаток фотографії за замовчуванням.

Скинути додаток фотографії

Видалення і установка програмі «Фотографії»

Більш радикальним варіантом є видалити програму "Фотографії" вручну, а потім його перевстановлення. Для цього скористаємося функцією PowerShell.

  • Запустіть PowerShell від імені адміністратора . Наберіть в пошуку пуску powershell , далі натисніть на ньому праву кнопку миші і запуск від імені адміністратора.

PowerShell Запуск від імені адміністратора


  • Далі введіть нижче команду в вікно PoweShell:

get-appxpackage * Microsoft.Windows.Photos * | remove-appxpackage

  • Після того, як ви натиснете Enter, додаток Фотографії зникне з вашого ПК.
  • Щоб перевстановити його, зайдіть в додаток Microsoft Store (магазин windows 10), знайдіть "Фотографії", потім виберіть і встановіть його.

Завантажити фотографії з магазину windows 10

Виконайте відновлення системи

Якщо ви більш-менш знаєте, коли почалися проблеми з додатком, то ви можете виконати відкат системи в минуле робочий час.

  • Наберіть в пошуку "Створення точки відновлення" і виберіть цей параметр.

Створення точки відновлення


  • Далі виберіть вкладку Захист системи та натисніть Відновити . Виберіть дату відкату, до якого windows 10 повинна повернуться.

Відновлення системи з точки