Відновлення Windows 10 з флешки

Багато хто задається питанням, як відновити Windows 10, якщо видає помилку і система не може завантажитися на робочий стіл, або система просто показала певний код помилки на синьому екрані BSOD. Справа в тому, що стандартні методи, такі як "Скидання ПК" на заводські настройки не вирішить більшість складних проблем. Щоб виправити Windows 10, потрібно знати точний код помилки або через що, або яких дій ваша система почала краш. Я постараюся максимально направити вас до робочих способам, які усунуть помилки і відновлять систему, коли ви не можете завантажити Windows 10.

Як відновити Windows 10 з флешки

Для початок вам потрібно створити настановну флешку Windows 10 з тієї ж розрядністю, що і у проблемної ОС, яку ви намагаєтеся відновити. Далі почніть установку Windows 10 і дійдіть до пункту установки. Нижче ви побачите " Відновлення системи ". Далі способи будуть різні, так як помилки можуть бути різні.

Відновлення системи при установки Windows 10

Спосіб 1 . Далі вас перекине в додаткові параметри завантаження, де ви можете відновити систему і завантажувач. Натисніть на " Відновлення системи ", якщо у вас були створені точки відновлення. Якщо не допомогло або ви впевнені, що помилка в засобі завантаження (BCD), то натисніть на " Відновлення при завантаженні ".

Відновлення системи за допомогою точки відновлення

Спосіб 2 . Якщо у вас Windows 10 почав видавати помилки і не завантажуватися після чергового оновлення, то виберіть " Видалити оновлення ". Це видалить недавно встановлені, кострубаті поновлення і тим самим ви відновите систему.

Видалити оновлення Windows 10 з флешки

Спосіб 3 . На зображенні вище ви бачите пункт " Командний рядок ". Запустіть командний рядок з завантажувальної флешки і введіть команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної:

  1. chkdsk  /f /r /x - Перевірка диска на помилки.
  2. sfc /scannow - перевірка системних файлів.
  3. mdsched - діагностика ОЗУ.

діагностика пам'яті через CMD

Якщо ви впевнені, що у вас помилка з завантажувального блоку, яка дуже часто з'являється з описом як SrtTrail.txt, Boot BCD, Inaccessible Boot Device, An operating system was not found тощо, то потрібно відновити завантажувальний запис. Сподіваюся ці методи допоможуть вам відновити Windows 10 і усунути ряд помилок в системі.