Ця система не задовольняє мінімальним вимогам для установки програмного забезпечення

Помилка " Ця система не задовольняє мінімальним вимогам для установки програмного забезпечення " з'являється коли ви намагаєтеся оновити або встановити драйвер для свого графічного процесора Intel. Це пов'язано з наявністю зовнішньої відеокарти, яка в результаті відключає вбудований графічний процесор, так як процесори Intel мають свою GPU графіку в самих CPU процесорах. У деяких випадках ви навіть не зможете побачити карту в розділі "Відеоадаптери" диспетчера пристроїв. Це пов'язано зі зміною BIOS деяких виробників материнських плат, які часто відключають вбудовану відеокарту в процесорі, коли до системи підключена зовнішня відеокарта. Розберемо способи, як виправити цю помилку.

Ця система не задовольняє мінімальним вимогам для установки програмного забезпечення

1. Переустановити драйвер вбудованої графіки Intel

Крок 1 . У більшості випадків помилка пов'язана з драйверами графіки Intel і просте оновлення драйверів не допоможе. Потрібно спочатку видалити старий, а потім обновити. Натисніть Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. У диспетчері пристроїв розгорніть графу " Відеоадаптери " і видаліть процессорную графіку Intel. У наступному вікні обов'язково встановіть галочку " Видалити програми драйверів для цього пристрою ".

видалити пристрій графіки Intel

видалити драйвера Intel

Крок 2 . Тепер перейдіть на офіційний сайт Intel і скачайте останню версію драйвера. Не забуваємо про розрядність x64 або x32. На сайті вам буде запропоновано завантажити під різними варіантами:

  1. У разі exe файлу, ви просто запустіть його і він автоматично встановить драйвер.
  2. У разі ZIP завантаження, то вам доведеться розпакувати архів, перейти в диспетчер задач і оновити вручну вказавши місце до розпакованого архіву.
  3. Завантажити спеціальну утиліту, яка перевірить і встановить всі пристрої на наявність останніх версій драйверів.

скачати драйвер з сайту Intel

2. Включити вбудовану графіку

Деякі материнські плати запрограмовані на автоматичне відключення вбудованої відеокарти, коли підключена зовнішня відеокарта. Іноді це може бути не так, і доведеться лізти в BIOS. Зайдіть в BIOS і знайдіть параметр iGPU Multi-Monitor і Увімкніть ( Enabled ). Параметр може називатися і по іншому, наприклад Intel Integrated GPU або IGD Multi-Monitor .

Вам варто скористатися пошуком по картинках в Google або Yandex, щоб дізнатися, як точно називається параметр, так як різні виробники материнських плат і BIOS інший.

Включити графіку iGPU на Asrock