Служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему windows 10

Пошкодження облікового запису користувача є спільною проблемою Windows. Проблема виникає, коли вводите пароль або пін-код на екрані блокування і при натисканні enter буде виводитися помилка "служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему. Неможливо завантажити профіль користувача" в windows 10 або Служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему в Windows 7. Відео інструкція.

Служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему

 1. По-перше спробуйте перезавантажити ноутбук.
 2. Спробуйте для початку відключити комп'ютер від інтернету і від локальної мережі.
 3. Дивіться в самому низу, простий спосіб.

Вирішуємо проблему "Служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему" за допомогою редактора реєстру

Варіант 1. Виправити профіль облікового запису користувача

Іноді ваш обліковий запис може бути пошкоджена і це заважає вам отримати доступ до файлів в windows 10. Зайдемо в редактор реєстру декількома способами, через безпечний режим:

 1. Якщо у вас дві облікових записи, то ви повинні увійти під другий облікової, щоб відредагувати реєстр.
 2. Описано безліч способів, як завантажитися в безпечному режимі.
 3. Натисніть кілька разів поспіль кнопку перезавантаження на самому комп'ютері, щоб викликати автоматичне відновлення процесу. Вибрати усунення неполадок > Додаткові параметри > параметри завантаження. Далі натисніть кнопку перезавантаження . Після перезавантаження комп'ютера ви побачите список варіантів. Виберіть безпечний режим з підтримкою мережі шляхом натискання відповідної клавіші. Тепер як завантажилися в безпечному режимі, потрібно зайти в редактор реєстру. (дивіться детальніше про середовище відновлення)

Крок 1 . Натисніть клавіші " windows + R " для виклику команди "виконати" і введіть команду regedit для входу в реєстр.

Реєстр, виконати

Крок 2 . У вікні, перейдіть по шляху:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

Крок 3 . У параметрі  ProfileList у вас буде кілька ключів s-1-5 . Вам потрібно буде вибрати найдовший ключ з довгим масивом чисел і вашим обліковим записом, на якій помилка "Служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему". Переконатися, що шлях правильний натисніть на довгий ключ і з право в колонці має бути ім'я  ProfileImagePath , якщо не знайшли, то перегортайте все довгі ключі поки не натрапите в правій колонці на ProfileImagePath  з вашим зламаним профілем, в моєму випадку обліковий запис C: \ User \ mywebpc.ru .

ProfileImagePath

Крок 4 . Якщо ви неправильно перейменували папку профілю користувача C: \ User \ mywebpc.ru постраждалої облікового запису, то відкрийте провідник по шляху C: \ User \ mywebpc.ru і натисніть на зламаному профілі правою кнопкою миші, виберіть перейменувати і введіть вручну правильне ім'я профілю ( mywebpc.ru). Після переіменовкі заходимо назад в реєстрі в папку  ProfileList  і дивимося, щоб ім'я було написано, як на картинці (крок 3) C: \ User \ mywebpc.ru.

C: \ User \ mywebpc.ru


Дивіться два варіанти крок 6 і крок 7 в залежності у кого як

Крок 5 . Тепер зробимо два варіанти, якщо у нас один довгий ключ S-1-5-21-19949 ....- 1001. bak (в кінці розширення .bak) і з другим без  .bak тобто просто S-1-5-21-19949 ....- 1 001. В залежності у кого як вишикувалися профілі два або один.

Крок 6 . Є тільки один ключ в кінці з .bak (S-1-5-21-19949 ....- 1001.bak).

 • А) Якщо у вас є тільки один ключ в кінці з .bak (S-1-5-21-19949 ....- 1001.bak), натисніть на ньому правою кнопкою миші і натисніть перейменувати. (дивіться малюнок нижче).

S-1-5-21-19949 ....- 1001.bak

 • Б) Видаліть саме слово з точкою .bak , щоб вийшли просто цифри  S-1-5-21-19949 ....- +1001 . Дотримуйтесь далі дії 8. (дивіться малюнок нижче)

S-1-5-21-19949 ....- +1001


Крок 7 . Якщо у вас є два однакових ключа, один без .bak, другий з .bak. (S-1-5-21-19949 ....- 1001 і S-1-5-21-19949 ....- 1001.bak) .

Два ключа, один резервний

 • А) У лівій панелі реєстру, клацніть правою кнопкою миші на ключі без .bak і допишіть точка, дві букви .bk (див. Малюнок нижче).

ключі профілів

 • Б) Тепер натисніть правою клавішею миші на ключ з .bak , виберіть перейменувати і видаліть .bak з точкою. (див. рисунок нижче).

резервний ключ

 • В) Тепер поверніться і перейменуйте перший ключ з .bk в .bak . Натисніть enter і дотримуйтесь далі кроку 8.

Перейменувати резервний ключ

Крок 8 . Виділіть ключ який перейменували без .bak  і з право в стовпці натисніть два рази, щоб відкрити настройки параметра  RefCount , і надайте значення 0. Якщо у вас немає такого параметра  RefCount , то натисніть з право на порожньому полі правою кнопкою миші і створіть параметр DWORD ( 32-bit), перейменуйте його в RefCount і задайте значення 0.

RefCount

Крок 9 . У правому полі виберіть ключ без .bak і в параметрі State задайте значення 0. Якщо немає такого параметра, то клікніть на порожньому полі з право і натисніть створити DWORD (32-bit), перейменуйте його в  State  і задайте значення 0.

State

Крок 10 . Перезапустіть ваш комп і помилка "служба профілів користувачів не вдалося увійти в систему" і "неможливо завантажити профіль користувача" в windows 10 повинна зникнути.

Варіант 2. Видалити і створити новий профіль користувача для облікового запису

Цей варіант видалить профіль користувача, тим самим ви втратите всі налаштування свого облікового запису і персоналізацію.

Крок 1 . Якщо є інша обліковий запис адміністратора, на якій немає помилки, вийдіть з поточного облікового запису (наприклад: mywebpc.ru) і увійдіть в запис адміністратора.

Якщо у вас немає іншого облікового запису адміністратора для входу, ви можете зробити один з наступних варіантів нижче, щоб включити вбудовану обліковий запис адміністратора для входу в систему і перейти до кроку 2 нижче.

 • А). Завантажитеся в безпечному режимі, включіть вбудований Адміністратор, вийдіть із системи і увійдіть в систему Administrator.
 • Б). Відкрийте вікно командного рядка при завантаженні, включіть вбудований адміністратор, перезавантажте комп'ютер і увійдіть в систему Administrator.

Крок 2 . Зробіть резервну копію всього, що ви не хочете втратити в папці профілю C: \ Users \ (ім'я користувача) (наприклад: mywebpc.ru) відповідної облікового запису користувача в інше місце. Коли закінчите, видаліть папку C: \ Users \ (ім'я користувача).

Крок 3 . Натисніть кнопки windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати», введіть regedit і натисніть кнопку OK.

Крок 4 . У редакторі реєстру перейдіть до зазначеного нижче розташуванню.

 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

ProfileList

Крок 5 . На лівій панелі в списку ProfileList натисніть на довгий ключ на якому помилка облікового запису. Справа в ProfileImagePath  видно профіль.

Крок 6 . Видаліть профілі з помилкою з .bak і без .bak. Наприклад ( S-1-5-21-19949 ....- 1001 і S-1-5-21-19949 ....- 1001.bak ) -удалить.

Крок 7 . Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер, після чого він автоматично відтворить нового користувача.

Вирішимо проблему "Неможливо завантажити профіль користувача" простим способом

Спосіб 1 . Даний спосіб працює не у всіх, але багатьом він допоміг. Постарайтеся скопіювати свої документи в папці (C: \ Users \) в інше місце, щоб створити резервну копію про всяк випадок. Зазвичай проблема виникає через пошкодження файлу "NTUSER.DAT", розташованого в папці "C: \ Users \ Default". Щоб вирішити цю проблему вам потрібно замінити файл "NTUSER.DAT" з іншого профілю. Увімкніть відображення прихованих папок.

ntuser

 1. Зайдіть в систему в безпечному режимі з обліковим записом профілю який працює.
 2. Знайдіть файл (C: \ Users \ Default) "NTUSER.DAT" і перейменуйте розширення .DAT на .OLD. Повинно бути (NTUSER.OLD).
 3. Знайдіть файл "NTUSER.DAT" в робочому профілі таких як "Гість", "Загальні". Приклад (C: \ Users \ Guest \ NTUSER.DAT).
 4. Скопіюйте його та вставте в папку за замовчуванням C: \ Users \ Default.
 5. Перезавантажити комп'ютер.

Можете скопіювати цей файл з іншого комп'ютера з такою ж версією windows і вставити його до себе по шляху C: \ Users \ Default.

Спосіб 2 . Можна спробувати замінити цілком папку "C: \ Users \" з іншого комп'ютера.

 • Візьміть флешку в форматі FAT32 і запишіть на неї з іншого компа папку C: \ Users \ і закиньте до себе на комп.

Якщо хто знає, як ще виправити помилку, "Служба профілів користувачів перешкоджає входу в систему" ще яким методом, то пишіть в формі "повідомити про помилку".