Пропала мовна панель Windows 10 - Як відновити?

Мовна панель в Windows 10 може зникати з панелі завдань, в треї, після великого оновлення системи. Також було відмічено, якщо оновитися з більш старої версії Windows до Windows 10, то мовна панель може пропасти. Мовна панель в Windows 10 може пропасти через пошкоджених системних файлів, ключ реєстру видалений після поновлення або з яких-небудь причин мовна панель відключилася в параметрах системи. Може бути так, що мовна панель пропадає через деякий час, і знову може бути доступна. У цій інструкції про те, як повернути мовну панель в Windows 10, і торкнемося Windows 7.

відсутня мовна панель Windows 10

Як повернути мовну панель в Windows 10

Спосіб 1 . Натисніть кнопок Win + R і введіть ms-settings: taskbar , щоб швидко відкрити параметри панелі завдань.

Відкрити панель задач Win + R ms-settings: taskbar


Знайдіть з правого боку " Включення і вимикання системних значків ".

включення відключення системних значків


У новому вікні буде надано список, в якому потрібно знайти " Індикатор введення ". Якщо він відключений, включите його, і мовна панель з'явиться на панелі завдань.

індикатор введення

Спосіб 2 . Якщо вище спосіб не допоміг повернути мовну панель, то натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. Цей метод можна застосовувати як до Windows 10, так і до Windows 7. У реєстрі перейдіть за наступним шляхом:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
  • Натисніть правою кнопкою миші праворуч на порожньому полі і " Створити "> " Строковий параметр ".
  • Задайте будь-яке ім'я, в моєму випадку mywebpc.
  • Клацніть по ньому два рази мишкою і задайте значення "ctfmon"="CTFMON.EXE"

Перезавантажте ПК і мовна панель з'явиться в треї на панелі завдань Windows 7 або Windows 10.

завантаження Ctfmon.exe в реєстрі

Спосіб 3 . Скористаємося вбудованим інструментом по відновленню файлів. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної.

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

Спосіб 4 . Цей спосіб, якщо індикатор введення автоматично відключається через деякий час, і мовна панель пропадає з панелі завдань. Це відбувається через збій процесу ctfmon.exe з певним профілем користувача. Вирішити це можна, якщо експортувати деякі розділи реєстру з нового профілю користувача в старий.

Натисніть Win + R і введіть ms-settings: otherusers , щоб швидко відкрити додавання нового користувача. Додайте нового будь-якого користувача. Натисніть " У мене немає даних для входу цю людину ", потім виберіть " Додати користувача без облікового запису Microsoft ".

додати користувача


Як додали нового користувача, потрібно увійти під цим обліковим записом. Натисніть "Пуск" і клацніть по своїй поточного облікового запису, далі виберіть нового користувача.

вибір користувача меню пуск


Якщо під час запуску з нового облікового запису, мовна панель не з'явилася, то варто пропустити цей метод. Якщо ви мовна панель з'явилася в треї, то натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft
  • Ви повинні імпортувати 4 ключа: Input , InputMethod , InputPersonalization і IME .
  • Збережіть їх на локальний диск, наприклад F.
  • Щоб не заплутатися, зберігайте ключі з таким же ім'ям, який експортуєте.

імпортувати ключі Input, InputMethod, InputPersonalization, IME


Тепер натисніть меню "Пуск" і увійдіть в обліковий запис, де пропадає мовна панель. Тепер відкрийте розташування експортованих ключів, вони будуть в форматі reg. Натискайте два рази мишкою по ним, щоб додати їх до реєстру поточного користувача, після чого, перезавантажте комп'ютер.

Важливо: Після перезавантаження ПК, виконайте спосіб 1, і мовна панель більше не буде пропадати.

додати значення до реєстру IME