Запис звуку на комп'ютері Windows 10

Windows 10 поставляється з набором вбудованих додатків для спрощення загальних і звичайних завдань. Ви можете записувати звук через мікрофон на комп'ютері або ноутбуці в Windows 10 без сторонніх програм через вбудований додаток "Запис голосу".

Запис голосу без програм в Windows 10

Введіть в пошуку Windows 10 слово " Запис голосу " і запустіть цю програму.

запис голосу Windows 10

Далі запуститися додаток для запису звуку. Воно дуже просте, і вам потрібно просто натиснути на кнопку по центрі, щоб записати свій голосу через мікрофон або будь-який інший звук. Коли ви почнете записувати звук, то вам буде представлено всього три кнопки: стоп, пауза і мітки. Натискаючи на мітку, значок у вигляді прапора, ви можете відзначати цікаві місця, щоб потім спростити пошук потрібного вам відрізка в аудіозапису.

додаток запис голосу

Після того як ви натиснете стоп, вам буде надано список з усіма вашими записами. Пам'ятайте про мітки? Нижче на зображенні їх видно, і якщо натиснути на мітку, то нас перекине в потрібний проміжок записи. Ви також можете натиснути знизу на три крапки і у вас з'являться додаткові функції, з якими ви можете перейменувати аудіозапис, обрізати і поділитися.

Функції програми диктофона Windows 10