Помилка 0x80070091: Папка не порожня

Ви отримуєте помилку  0x80070091 папка не порожня?  Це відбувається, коли ви намагаєтеся видалити папку з зовнішнього жорсткого диска, флешки або SD-карти, але це також може статися при видаленні файлу з системного диска. Перш ніж приступити до виправлення даної проблеми, раджу вам спробувати перейменувати папку або перезавантажити комп'ютер. Якщо нічого не виходить, то розберемо пару способів для усунення даної помилки, яка звучить наступним чином:

"Неможливо видалити папку з-за непередбаченої помилки. Якщо проблема повторюється, цього повідомлення про помилку виконайте пошук за кодом помилки для отримання довідки по цій проблемі. Помилка  0x80070091: Папка не порожня ".

Помилка 0x80070091 Каталог не пустили

 1. Запуск перевірки та виправлення диска

Перевіримо погані сектора на жорсткому диску, які можуть видавати дані помилки.

  • Наберіть в "пошук windows"  cmd або командний рядок , потім натисніть правою кнопкою миші і виберіть запустити від імені адміністратора .
  • В командний рядок введіть наступну команду chkdsk / f / r E: Де буква E - це ім'я диска, флешки на якому помилка, змініть його на ваше.
  • Якщо вискочить "неможливо виконати команду ...", то натисніть на клавіатурі  Y.

Примітка: Комп'ютер може сказати, що операція буде виконана при наступному завантаженні, тоді перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся закінчення процесу.

Запуск перевірки диска на пошкоджені сектора

2. Перезавантажте провідник Windows

Час від часу підпроцеси прив'язуються в провідник і перезапуск провідника може виправити цю помилку.

  • Відкрийте диспетчер задач windows натиснувши комбінацію кнопок  CTRL + SHIFT + ESC  або  CTRL + ALT + DEL.
  • На вкладці "процеси" знайдіть процес під ім'ям " Провідник ".
  • Натисніть на нього один раз і знизу буде кнопка " Запустити знову " і перевірте чи вирішена помилка.

Перезапуск провідника windows

3. Сканування комп'ютера антивірусом

Програми бувають винуватцями різних помилок, якщо ви недавно встановили програму і помітили після її установки дану помилку, то видаліть її, щоб перевірити зважитися дана проблема. Також рекомендую перевірити всю систему windows хорошим  антивірусним сканером або антивірусом .