Виправити ERR_CONNECTION_REFUSED в браузері Chrome

При відкритті будь-якого сайту через браузер Chrome ви можете зіткнутися з помилкою ERR CONNECTION REFUSED. Помилка може виникати з різних причин, але в основному вона пов'язана з неправильної працюй самого сервера на якому розташований даний веб-сайт, який ви хочете відвідати. За словами Google помилка може бути через конфлікт IP-адрес, деякі користувачі стикаються з нею через домашньої мережі. Також вона може з'явиться при використанні розширень, зокрема VPN. Давайте розглянемо нижче прості рекомендації, перш ніж приступити до вирішення проблеми.

помилка ERR_CONNECTION_REFUSED

рекомендації:

 1. Переінсталюйте сам Браузер Chrome.
 2. Видаліть програми або розширення пов'язані з VPN, якщо вони є.
 3. Ви можете навпаки використовувати VPN, щоб перевірити, чи відкривається сайт.
 4. Скористайтеся іншим ПК або мобільником, щоб перевірити роботу самого сайту.
 5. Перезавантажте сам роутер.
 6. Скористайтеся антивірусним сканером, як Dr.Web CureIt. Шкідливе ПО може блокувати роботу hosts файлу.

1. Очищення історії

Відкрийте браузер і натисніть Ctrl + Shift + Del, щоб відкрити відразу історію браузера. Далі ви повинні виділити все галочками, вибрати часовий діапазон " Весь час " і видалити дані. Це потрібно проробити в двох вкладках: основні настройки та додаткові . Перезапустіть браузер.

Видалити історію браузера Chrome

2. Не використовуйте проксі-сервер для локальної мережі

У більшості випадків причиною помилки ERR CONNECTION REFUSED може бути зміна налаштувань локальної мережі, що обмежує веб-сайти для підключення до їх сервера для отримання даних. Це особливо стосується, якщо ви встановили VPN розширення або програму.

Натисніть Win + R і введіть inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості оглядача. Далі перейдіть у вкладку " Підключення " і нижче натисніть на " Налаштування мережі ". У новому вікні переконайтеся, що галочка знята з пункту " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень ".

Відключити проксі в Windows

3. Очистити кеш DNS, IP і конфігурацію DHCP

Відкрийте командую рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:

 • ipconfig /flushdns
 • ipconfig /renew
ipconfig / flushdns

4. Змініть DNS

Деякі провайдери надають свій DNS, який може з часом не працювати або не працювати належним чином, що може і викликати помилку ERR_CONNECTION_REFUSED в браузері. Існують більш швидкі і безпечні DNS адреси від таких компаній як Google, CloudFlare або Яндекс.

Натисніть Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві адаптери. Далі натисніть на мережевий адаптер, який підключений до інтернету, і виберіть " Властивості ". Знайдіть протокол IP версії 4 (TCP / v4) і натисніть по ньому два рази мишкою. Коли у вас відкриються властивості цього протоколу, то встановіть значення " Використовувати наступні адреси DNS-серверів " і введіть будь-який наведений нижче:

 • DNS CloudFlare:  1.1.1.1 - 1.0.0.1
 • DNS Google:  8.8.8.8 - 8.8.4.4
 • DNS Yandex:  77.88.8.8 - 77.88.8.1

Наcтройка служби DNS від CloudFlare в Windows 10