Апаратне прискорення в Windows 10/7 (Включити Відключити)

У переважній більшості випадків апаратне прискорення використовується для швидкого рендеринга графіки на комп'ютері або ноутбуці шляхом переміщення цієї дії з центрального процесора в графічний процесор. У більшості ЦП (процесорів) інструкції виконуються послідовно, одна за одною, але процес рендеринга і графіки можна прискорити, якщо перемістити з центрального процесора (CPU) в графічний процесор (iGPU). Доведено, що графічні чіпи справляються на багато краще з обробкою графіки. Функція апаратного прискорення включена за замовчуванням в системах Windows.

Ви повинні знати, що апаратне прискорення може не підтримуватися у вашій системі, так як ця функція доступна на старих системах , і тільки, де є вбудована графіка . Сучасна частина комп'ютерів або ноутбуків, які мають відеокарти NVIDIA або AMD не матимуть можливість включити, відключити або змінити параметр апаратного прискорення в системі Windows 10/7.

Як включити або відключити Апаратне прискорення

Windows 10 : Відкрийте " Параметри "> " Система "> " Дисплей "> справа " Додаткові параметри дисплея "> " Властивості відеоадаптера для дисплея 1 ".

Властивості відеоадаптера для дисплея

Windows 7 : Натисніть правою кнопкою миші на порожній області робочого столу і виберіть " Розширення екрану ". У вікні, що з'явилося натисніть на " Додаткові параметри ".

Розширені можливості пошуку екрану Windows 7

Windows 10 і Windows 7 : Відкриється вікно графічного адаптера, де перейдіть у вкладку " Діагностика " і натисніть на " Змінити параметр ". Як видно, моє обладнання не дозволяє мені включити, відключити або змінити апаратне прискорення в системі Windows 10. У цьому випадку, можна спробувати оновити драйвер відеокарти, і кнопка повинна стати клікабельно.

Властивості графічного адаптера

У новому вікні вам буде запропоновано змінити параметр апаратного прискорення за допомогою повзунка. У положенні "Ні" апаратне прискорення буде вимкнено, відповідно при "Повний", апаратне прискорення буде включено. Але ви можете знайти баланс для себе.

апаратне прискорення Windows