Код помилки 105 (net :: ERR_NAME_NOT_RESOLVED) в Google Chrome

Користуючись браузером Chrome або Yandex при перегляді інтернету, ви отримуєте повідомлення Веб-сторінка недоступна і код  105 (net :: ERR NAME NOT RESOLVED): Неможливо перетворити DNS-адресу сервера,   це означає, що пошук DNS не вдався. Це один з найбільш поширених помилок, з якими ви можете зіткнутися. Частина цієї помилки може бути пов'язана з браузером Chrome і частково через проблеми з мережею на вашому ПК з системою Windows.

Помилка 105 ERR NAME NOT RESOLVED в браузері Chrome

1. Використовувати Google Public DNS

Проблема, про яку ми говоримо в цій статті, зазвичай виникає в браузері Google Chrome, який ви використовуєте на ПК з ОС Windows. Chrome може відображати сіре вікно з одним з цих повідомлень про помилку, якщо щось не так з настройками Інтернету або DNS. Всякий раз, коли ви вводите ім'я домену в браузер, то DNS буде шукати IP-адреса імені домена.

 • Відкрийте мережеві підключення. Натисніть правою кнопкою миші і виберіть властивості на те, яке здійснює доступ до інтернету.

Вхід в властивості мережевого адаптера


 • Далі задайте публічний DNS-адресу від Google  8.8.8.8 - 8.8.4.4, натиснувши "Використовувати наступні адреси ...".
 • Перезавантажте ПК і перевірте, чи усунуто помилка, коли веб-сайт недоступний  105 ERR_NAME_NOT_RESOLVED .

Використовувати DNS від гугл

2. Запуск засіб очищення Chrome

Запустіть вбудований в Chrome браузері Malware Scanner & Cleanup Tool. Це допомагає видаляти небажані оголошення, спливаючі вікна і шкідливе ПО, Незвичайні стартові сторінки, панель інструментів і все інше, що може напружувати вашу мережу.

 • Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок  chrome://settings/cleanup. Далі натисніть " Знайти " і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

видалення шкідливих програм Chrome

3. Відключити попередню вибірку в Google Chrome

Google використовує службу прогнозування, щоб допомогти виконати пошук і URL-адреси, введені в адресному рядку. Він використовує вже дозволений IP-адреса для підключення до веб-сайту, який ви вже відвідали. Це є хорошою ідей, щоб відключити і перевірити, чи усунуто помилка.

 • Відкрийте параметри браузера, натиснувши зверху в правому куті на три точки і вибравши " Налаштування ".
 • Далі перегорніть вниз і натисніть на " Додатково ".
 • Знайдіть рядок " Використовувати послугу передбачень для доповнення пошукових запитів і URL, введених в адресний рядок " і Вимкніть цей параметр.
 • Перезапустіть браузер і перевірте, вирішило це вашу проблему.

Prefetch відключити в браузері

4. Перевірте мережеві кабелі, перезапустіть роутер

Переконайтеся, що ваші кабелі правильно встановлені на вашому ПК або роутере (модемі). Якщо ви підключені через WiFi, обов'язково перезапустіть маршрутизатор один раз. Спробуйте видалити всі існуючі мережі WiFi і підключитися заново. Одним словом, очистіть список мереж.

5. Видалити проксі

 • Натисніть  Win + R  і введіть  inetcpl.cpl , щоб відкрити властивості Інтернету.

Відкрити властивості інтернету


 • У вікні, перейдіть у вкладку " Підключення " і натисніть знизу на " Налаштування мережі ". Далі упевніться, що  прапорець знятий  з " Використовувати проксі-сервер для локальних підключень " і  прапорець включений  на " Автоматичне визначення параметрів ".
 • Натисніть OK, Застосувати і перезавантажте комп'ютер або ноутбук. Якщо ви використовуєте сторонню проксі-службу, обов'язково вимкніть її.

Відключити проксі в Windows

6. Скинути DNS, Winsock, TCP / IP

Очистимо дані кеша і скинути параметри протоколу мережевого адаптера.

 • Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора і вводимо по порядку команди, натискаю  Enter  після кожної.

netsh winsock reset - Скидання Winscock.

ipconfig /flushdns - Скидання DNS-кешу.

netsh int ip reset resettcpip.txt - Скидання TCP / IP.

Скидання DNS, TCP-IP, Winsock

7. Тимчасове відключення антивіруса і брандмауера

Антивірус і брандмауер захищають систему від загроз. Якщо вони знаходять вірусний сайт, то відповідь з цих сайтів буде заблокований. Але є один момент, вони можуть помилятися, що сайт завірусован.

 • Спробуйте тимчасово відключити Антивірус і Брандмауер.