Виправити помилку 0x80070005 поновлення Windows 10

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку  0x80070005  в "службі Windows Update" при перевірки або установці, то це пов'язано з деякими проблемами прав  доступу . Оновлення з якоїсь причини не має достатніх прав для подальшого продовження. У цьому керівництві розберемо, як виправити помилку 0x80070005 поновлення в системі Windows 10.

Помилка 0x80070005 Центру оновлень Windows

Це керівництво виправляє безліч помилок з оновленнями Windows 10. Скористайтеся ним, якщо нижче методи не спрацюють.

1. Перезавантажте ПК

Просто перезавантажте комп'ютер з Windows 10 і знову запустіть службу Windows Update. Іноді проблеми вирішуються самі по собі і можуть бути простий мережевий або комп'ютерної помилкою, яка автоматично виправляється.

2. Видалення файлів з папки SoftwareDistribution

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди, щоб зупинити служби.

  • net stop wuauserv
  • net stop bits


Тепер перейдіть  C: \ Windows \ SoftwareDistribution  і видаліть весь вміст в папці. Якщо з якоїсь причини файли не видаляються, то спробуйте перезавантажити комп, а краще завантажитися в безпечному режимі і повторити вище дії заново. Після видалення файлів, помилка повинна зникнути, але як ми пам'ятаємо ми зупинили дві служби Update і WUAgent тепер ми їх запустимо назад. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди.

  • net start wuauserv
  • net start bits

3. Запустіть засіб усунення неполадок служби Windows Update

Запустіть цей вбудований інструмент усунення неполадок Центру оновлень Windows, щоб усунути найбільш поширені проблеми з оновленням в Windows 10. Він очистить тимчасові файли, пов'язані з оновленням, очистить вміст папки SoftwareDistribution, відновить і оновить компоненти служби Windows Update, і багато іншого.

  • Перейдіть по посиланню і скачайте спеціальну утиліту від Microsoft щодо усунення неполадок. Виберіть " Виправлення помилок у службі Windows Update ".
  • Можна ще вбудованим спосіб. Для цього відкрийте  Параметри > Оновлення та безпеку > Усунення неполадок > Центр оновлення Windows  і натисніть  Запустити засіб усунення неполадок .

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

4. Взяти повний контроль над даними додатка користувача

Іноді дозвіл на доступ до файлів невірно налаштоване. Це блокує завантаження оновлень, оскільки у нього немає правильного вирішення. В цьому випадку ви можете повністю контролювати дані User App, які знаходяться в  папці C: \ Користувачі \ ваше_ім'я \ AppData .

Права доступу на папку AppData

5. Виправити проблему за допомогою TrustedInstaller

Ви можете використовувати SubInACL. Це інструмент командного рядка, який дозволяє адміністраторам отримувати інформацію про безпеку файлів, ключів реєстру і служб. Спочатку створіть точку відновлення системи, а потім відкрийте Текстовий документ (Блокнот), натиснувши на порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші і " Створити текстовий документ ", і скопіюйте в нього наступний текст:

Set OSBIT=32

IF exist "%ProgramFiles(x86)%" set OSBIT=64

set RUNNINGDIR=%ProgramFiles%

IF %OSBIT% == 64 set RUNNINGDIR=%ProgramFiles(x86)%

subinacl /subkeyreg "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Component Based Servicing" /grant="nt service\trustedinstaller"=f

Далі натисніть на "Файл" і виберіть "Зберегти як". Виберіть Тип файлу: Усі файли, Файл: TakeOwnership.cmd. Для зручності збережіть його на робочий стіл. Далі натисніть на ньому правою кнопкою миші і запустіть від імені адміністратора. Цей фінт скине за замовчуванням параметри прав для TrustedInstaller. Перезавантажте ПК.

Зберегти в форматі CMD