Невизначена помилка 80004005 в Windows 10

Розберемо рішення помилки 80004005 Unspecified Error в Windows 10. Зазвичай ця проблема виникає в двох різних ситуаціях. Перша - коли ви намагаєтеся перемістити, видалити або витягти будь-які документи, файли або папки. Друга - це відбувається через помилкові оновлень, які Microsoft випускає для поліпшення своєї системи. Якщо проблема пов'язана з оновленнями, то ви можете завантажити офіційний ISO образ або виправити помилки в центрі поновлення. Але якщо це відбувається при добуванні або копіюванні даних, вам необхідно виконати пару способів виправлення.

Виправити невизначену помилку 80004005 при копіюванні в Windows 10

Розберемо нижче способи при добуванні архіву і при переміщенні або видалення файлів.

Під час вилучення архіву

1. Спробуйте різне витяг програмного забезпечення

Коли ви намагаєтеся розпакувати якийсь конкретний файл, він викликає 80004005 невизначеності помилку, і це робить файл недоступним. Тут вам потрібно встановити програму 7Zip або WinRAR на свій комп'ютер. Спочатку відвідайте сайт 7zip або WinRAR і виберіть архітектуру x32 або x64 біт відповідно до

конфігурацією вашого ПК. Після установки утиліти спробуйте відкрити або витягти той же проблемний файл, який видавав помилку. До речі залишу посилання нижче на одну цікаву статтю, може у кого проблема в пошкодженому архіві.

  • Як витягти файли з пошкоджених ZIP архівів.

2. перереєстрували jscript.dll і vbscript.dll

Якщо використання іншої програми не допомогло вирішити проблему, спробуйте це рішення. Для деяких користувачів була виконана  успішна перереєстрація  файлів  jscript.dll і vbscript.dll  в командному рядку. jscript.dll - це бібліотека, яка використовується при запуску JScript, тоді як vbscript.dll - це в основному модуль, який підтримує функції API для VBScript.

  • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди:

regsvr32 jscript.dll

regsvr32 vbscript.dll

  • Перезавантажте ПК і перевірте, чи видає вам помилку 80004005 при добуванні файлів.

Перереєстрація jscript vbscript

3. Вимкніть постійний захист вашого антивіруса

Сторонній антивірус може бути можливою причиною цієї конкретної помилки. Буває, що деякі антивірусні програми блокують витяг zip-файлів для цілей безпеки. Спробуйте відключити захист програмного забезпечення в режимі реального часу, і подивіться, чи буде Вам видавати помилку 80004005. У разі, якщо ви не отримали помилку і змогли витягти zip-файл, то варто задуматися про це антивірус. Спробуйте використовувати інший або використовуйте втсроенний антивірус Windows 10.

Помилка 80004005 При переміщенні або видаленні файлів

Відсутність " прав власності " на конкретний документ, також може викликати 80004005 непідтверджену помилку на вашому комп'ютері, переміщаючи файл з одного місця в інше або видаляючи цей файл або папку. Бути "адміністратором" пристрою, недостатньо для управління файлом, тому ви повинні володіти папкою.

  1. Виконайте клацання правою кнопкою миші по проблемному файлу або папці. Виберіть " Властивості " у спливаючому меню.
  2. Далі перейдіть у вкладку " Безпека " та виберіть обліковий запис користувача або імена користувачів. Далі натисніть " Змінити ".
  3. У новому вікні просто поставте всюди галочки в стовпці " Дозволити " і натисніть застосувати і OK.
  4. Нарешті, спробуйте перейти до видалення файлу або папки, яка видавала 80004005 Unspecified error.

Дозвіл доступу 80004005