Помилка PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA в Windows 10 / 8.1 / 7

Розберемо рішення помилки PAGE FAULT IN NONPAGED AREA, ще однієї проблеми синього екрану в Windows 10. Код вказує на збій в rzudd.sys. rzudd.sys - це драйвер Razer Rzudd Engine, що входить до складу програмного забезпечення Razer Synapse, яке зламалося і призвело до BSOD. У більшості випадку ця проблема виникає, коли включений Driver Verifier. Однак, на думку деяких відгуків на форумах Microsoft, помилка PAGE FAULT IN NONPAGED AREA (rzudd.sys) також може статися через пошкодження пам'яті. Команда підтримки Razer пропонує відключити і включити Driver Verifier, щоб позбутися від проблеми. Крім того, ви повинні також перевірити пам'ять, жорсткий диск, видалити сторонній антивірус або оновити драйвери, щоб усунути проблему.

Виправити помилку PAGE FAULT IN NONPAGED AREA

Коли на вашому ПК з'являється помилка BSOD, ви не можете отримати доступ до робочого столу. Важко виконати будь-які виправлення, тому ви повинні створити настановну Windows 10 на флешку і зайти в безпечний режим, через установку систему. Перед процедурою відключіть всі зайві USB пристрою.

Крок 1 . Вставте носій Windows 10 і запустіть установку. Дотримуйтесь до пункту установки і натисніть знизу на "Відновлення системи", щоб потрапити в додаткові настройки Windows.

Відновлення системи при установки Windows 10

Крок 2 . Далі можете орієнтуватися по картинках в цій статті, як запустити безпечний режим, але а я коротко опишу. Перейдіть за такими параметрами " Пошук і усунення несправностей "> " Додаткові параметри "> " Параметри завантаження "> " Перезавантажити "> " Натисніть на клавіатурі F4 ". Завантажилися на робочий стіл і слідуємо нижче пунктам.

Якщо у вас помилка PAGE FAULT IN NONPAGED AREA з кодом rzudd.sys, то вам потрібно "Відключити обов'язкову перевірку підпису драйвера". Дивіться на картинку нижче, це F7. Далі видаліть і оновіть драйвер від Razer. Перезавантажте ПК.

Безпечний режим в середовищі відновлення

Крок 3 . Коли завантажилися на робочий стіл, то виконайте наступні пункти, щоб виправити помилку PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA:

  1. Перевірте драйвери і обновіть їх в диспетчері пристроїв.
  2. Перевірте жорсткий диск на помилки.
  3. Перевірте цілісність системних файлів.
  4. Перевірте оперативну пам'яті на помилки.
  5. Видаліть сторонні антивіруси.
  6. Спробуйте згадати, може ви недавно встановили якусь програму і помилка почала з'являтися. Видаліть ту програму.
  7. Зробіть фіксований файл підкачки, а не автоматичний.
  8. Спробуйте відкотити систему назад до робочої точці.
  9. Скинути Windows на заводські настройки зі збереженням файлів.