Виправити помилку 0x00000109 на синьому екрані в Windows 10/7

Синій екран смерті з кодом помилки 0x00000109 в Windows 10 і Windows 7 пов'язаний з пошкодженням системних файлів, пам'яттю ОЗУ, застарілі або інфіковані вірусом драйвера можуть викликати дану помилку. Сам код 0x00000109 вказує на те, що ядро ​​виявило пошкодження даних або критичний код ядра. Саме ядро ​​відповідає за управління обладнанням, зокрема, оперативною пам'яттю і процесором. Давайте розберемо, що робити і як виправити помилку 0x00000109 на синьому екрані при запуску системи Windows 10/7.

1. Безпечний режим

Для більшості користувачів не проблема зайти в безпечний режим при помилку 0x00000109, якщо не пошкоджена завантажувальний запис BCD. Якщо ви не можете зайти в безпечний режим, то вам в будь-якому випадку доведеться створити настановну флешку Windows, щоб усунути цю проблему. Якщо ви завантажилися в безпечний режим і помилка не з`явилася , то швидше за все це проблема в застарілим драйвер, вірус або будь-якій програмі. Що потрібно?

  1. Спробуйте видалити / оновити драйвери, які на вашу думку можуть бути поганими. Згадайте, може ви недавно оновили будь-якої драйвер, як відеокарти.
  2. Встановлене ПЗ, особливо скачані з торрента, можуть видавати вам помилку 0x00000109. Щоб видалити це, якщо воно є.
  3. Сканувати систему антивірусним сканером, щоб виявити віруси.
  4. Ви можете використовувати точку відновлення системи, щоб відкотити систему назад до появи помилки в робочий стан.

Детальний керівництво, як зайти в безпечний режим.

Безпечний режим в середовищі відновлення

2. Перевірка диска і відновлення системних файлів

Якщо ви можете запустити CMD при завантаженні без настановної флешці, то дотримуйтесь нижче до введення команд. Якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл або безпечний режим, то потрібно створити настановну флешку і завантажитися з неї в додаткові параметри і запустити CMD. Дійшовши до пункту установки Windows, і нижче натисніть на " Відновлення системи ". Далі вас перекине в додаткові параметри при завантаженні.

Відновлення системи при установки Windows 10

У додаткових параметрах запустіть насамперед " Відновлення при завантаженні ", і якщо це не допомогло виправити помилку 0x00000109, то запустіть " Командний рядок ".

середовище відновлення командний рядок

У командному рядку введіть такі команди по черзі, натискаючи Enter після кожної. Команда SFC краще виправляє логічні помилки, а DISM краще виправляє пошкоджені залежності. Команда chkdsk перевірить диск на помилки і виправить їх.

  • chkdsk /f /r
  • sfc /scannow
  • Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  • Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  • Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Відновлення системних файлів за допомогою CMD DISM

3. Діагностика RAM

В першу чергу варто дістати самі планки оперативної пам'яті і продути від пилу гнізда. Також поміняти їх місцями і включити ПК при одній планці потім при іншій. Щоб запустити діагностику ОЗУ, введіть в командний рядок mdsched.exe і дотримуйтесь вказівок на екрані. CMD можна запустити з настановної флешки, через додаткові параметри.

Це повне керівництво по аналізу помилок в RAM допоможе вам.

діагностика пам'яті