Чи не працює кнопка Print Screen в Windows 10 - Що робити?

Print Screen - це просте рішення для користувачів, щоб зробити скріншот екрану на робочому столі Windows 10. Іноді буває так, що кнопка "Print Screen" на вашій клавіатурі не працює і знімки екрану не створюються. Проблема може бути через драйвера клавіатури або через сторонніх програм. Давайте розберемо, що робити і як виправити, коли кнопка Screen Printing не працює, і як без цієї кнопки зробити скріншот.

Швидкі рішення:

1 . Спробуйте інші комбінації кнопок, щоб зробити скріншот екрану. Далі перейдіть по шляху C: \ Користувачі \ ім'я користувача \ зображення \ Знімки екрану і перевірте, чи збереглися вони. Також спробуйте натиснути нижче поєднання кнопок, відкрити Paint і вставити (Ctrl + V) знімок екрана.

  • Win + PrtSc
  • Ctrl + Win + PrtSc
  • Ctrl + PrtSc
  • Fn + PrtSc

2 . Як зробити скріншот, коли кнопка Print Screen не працює? Просто! Затисніть Win + Shift + S і обведіть область екрану. Зверніться до керівництва, якщо вам потрібні додаткові методи, щоб зробити скріншот екрану на ПК або ноутбуці.

Як виправити, коли не працює кнопка Print Screen

1. Закрити сторонні програми

Закриття певних програм, можуть вирішити проблему. Справа в тому, що деякі програми вбудовані функції зі створення скріншотів, які можуть заважати роботі основний. Також, деякі програми мають спеціальні функції, які навпаки забороняють створювати знімки екрану в цілях безпеки.

Натисніть Ctrl + Shift + Esc , щоб відкрити диспетчер задач. Знайдіть всі сторонні програми, які вам не потрібні і завершите їх. Зокрема, такі програми як OneDrive , Dropbox або Snippet можуть порушувати роботу створення скріншота. У диспетчері завдань перейдіть у вкладку " Автозавантаження " і приберіть все зайве, після чого перезавантажте ПК і перевірте можливість створити знімок екрана.

зняти задачу OneDrive в диспетчері

2. Драйвер клавіатури

Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Далі натисніть зверху на вкладку " Вид " і встановіть галочку " Показати приховані пристрої ". Видаліть всі пристрої, які відносяться до клавіатури, будь-то напівпрозорі або звичайні.

приховані драйвера клавіатури

Далі виділіть одним натисканням мишки графу " Клавіатури " і зверху натисніть на вкладку " Дія " та " Оновити конфігурацію устаткування ". Далі клацніть по моделі вашої клавіатурі правою кнопкою миші і " Оновити драйвер ".

Оновити драйвер клавіатури