Помилка 0xc000000f при завантаженні Windows 10/7

При включенні комп'ютера ми можемо виявити код помилки 0xc000000f . Також може бути опис до даного коду помилки " File: boot \ bcd ". Ця помилка пов'язана з диспетчером завантаження Windows, а точніше пошкодженням завантажувального запису. Коли система Windows намагається прочитати дані з завантажувача, які пошкоджені, то вона не може прочитати дані конфігурації завантаження і видає вам помилку boot \ bcd з кодом 0xc000000f , наполягаючи на тому, щоб ви відновили ПК за допомогою інсталяційного носія Windows. Помилка 0xc000000f з коментарем Boot \ BCD може з'явиться в Windows 7 і Windows 10.

Boot Configuration Data (BCD) - одна з новинок, що поставляються з часів Windows Vista. BCD замінив файл boot.ini і відповідає за збереження всієї інформації про завантаження системи, а також різних операційних систем, які ми встановили на комп'ютері. Коли цей файл пошкоджений, ми стикаємося з помилкою завантаження BCD. Причини по яким цей завантажувальний файл може бути пошкоджений, дуже різноманітні, але найбільш поширеними є:

 • Комп'ютер був вимкнений неправильно.
 • Несподіваний Синій Екран при роботі.
 • Деяка інформація зберігається на диску пошкоджена.
 • Погано працює жорсткий диск.
 • Файл BCD пошкоджений.
 • Шкідливе ПО (вірус, троянська програма і т. Д.).

0xc000000f

Як виправити помилку Boot \ BCD з кодом 0xc000000f

В першу чергу ви повинні витягти всі USB пристрої з вашого ПК і перевірити, чи завантажується система. Також рекомендую виставити в BIOS на перше місце SSD або HDD диск на якому система Windows.

Оскільки ця помилка не дозволяє нам загрожують нашу операційну систему, ми не можемо вдаватися до звичайних засобів відновлення даних, але ми змушені аналізувати нашу систему за допомогою засобів відновлення Microsoft. Що нам буде потрібно, так це установча флешка windows 10. Клшжа ви почали установку з флещкі, то пройдіть до пункту установки і натисніть знизу на " Відновлення системи ". Тим самим ми потрапимо в додаткові параметри завантаження.

Відновлення системи при установки Windows 10

Після того, як натиснули на відновлення системи, вам потрібно запустити командний рядок (CMD). Приблизне місцезнаходження " Пошук і усунення несправностей "> " Командний рядок ".

Раджу в першу чергу натиснути на " Відновлення при завантаженні ", а потім запускати CMD.

середовище відновлення командний рядок

Крок 1 . Введіть команду, щоб перевірити і виправити биті сектора на диску, які можуть перебувати на завантажувач, що не даючи системі нормально вважати звідти інформацію.

 • chkdsk

Після закінчення процесу перезавантажте ПК і перевірте, чи усунуто помилка 0xc000000f.

командний рядок chkdsk

Крок 2 . Якщо вище спосіб не допоміг виправити помилку 0xc000000f, то скористаємося інструментом Bootrec, щоб відновити головний завантажувальний запис. Введіть команди нижче по порядку, натискаючи Enter після кожної:

 1. bootrec/FixMbr
 2. bootrec/FixBoot
 3. bootrec/ScanOs
 4. bootrec/RebuildBcd

bootrec fixMBR cmd

Якщо вам видало якусь помилку при введенні вище команд, то ви повинні видалити попередню BCD і перебудувати її заново, щоб отримати абсолютно нові дані конфігурації завантаження. Введіть нижче команди по черзі, натискаючи Enter після кожної:

 • bcdedit /export C:\BCD_Backup
 • c:
 • cd boot
 • attrib bcd –s –h –r
 • ren c:\boot\bcd bcd.old
 • bootrec /RebuildBcd

Примітка: Якщо вам складно зрозуміти, чи у вас не виходить відновити завантажувач, тобто відмінний мануал, як відновити завантажувальний запис для BIOS і UEFI з різними розмітками GPT і MBR. Особливо зверніть увагу на спосіб 3.