Не вдалося створити новий або знайти існуючий розділ

Установка Windows 10 на ПК дуже проста. Все, що вам потрібно зробити це створити завантажувальний USB-диск, вставити його і слідувати за майстром. При установці Windows 10 попросить вас вибрати розділ. Як правило, ви просто вибираєте потрібний розділ або диск зі списку, а Windows виконує іншу частину процесу. Однак, іноді Windows може показати вам повідомлення про помилку: " Нам не вдалося створити новий або знайти існуючий розділ ". Ця помилка може виникнути з ряду причин, навіть на відмінно функціонують SSD і жорстких дисках. У цьому керівництві ми розберемо, як виправити, що робити і як вирішити цю помилку в Windows 10.

Не вдалося створити розділ при установці Windows 10

Почнемо з простих рішень. В першу чергу, помилка часто пов'язана з тим, що установча флешка має велику ємність і Windows 10 не може через це знайти існуючий розділ. По-друге, спробуйте створити настановну флешку з меншим обсягом, наприклад 8 Гб. Також, спробуйте витягти флешку, коли з'явиться помилка і всунути її назад, після чого натиснути на оновити.

Не вдалося створити новий або знайти існуючий розділ

1. Відключіть додаткові диски

В даний час дуже часто використовується SSD диски для установки і роботи Windows і звичайний жорсткий диск для зберігання даних. При використанні декількох жорстких дисків, потрібно відключити всі жорсткі диски, крім основного жорсткого диска, на якому ви встановлюєте Windows. Після відключення всіх інших жорстких дисків спробуйте знову встановити Windows і подивитися, чи можете ви продовжити установку.

2. Вимкніть всі USB накопичувачі

Крім фактичної завантажувального USB флешки Windows 10, якщо у вас є інші USB накопичувачі і CD карти пам'яті, підключені до всієї системи, то в рідкісних випадках Windows може заплутати ці диски для звичайних жорстких дисків. Вимкніть ці додаткові USB накопичувачі або CD карти пам'яті і спробуйте знову встановити Windows.

3. Використовуйте USB 2.0 порт

Якщо ви використовуєте завантажувальний диск USB 3.0 для установки Windows, це може бути причиною того, що Windows дає вам цю конкретну помилку. Щоб вирішити цю проблему, ви можете спробувати використовувати USB 2.0. Зазвичай USB 2.0 це порти в комп'ютері або ноутбуці синього кольору , просто вставте завантажувальний флешку в інший порт комп'ютера.

4. Зробіть розділ активним

Цей спосіб зітре ВСЕ дані на обраному жорсткому диску.

Якщо вище зазначені методи не працюють, то розділ на який ви намагаєтеся встановити Windows 10, може бути не активним. Щоб зробити розділ активним, вам необхідно отримати доступ до командного рядка. Щоб отримати доступ, поверніться до початкового екрану установки Windows і натисніть посилання " Відновлення системи "> " Усунення неполадок "> " Командний рядок ". Детальніше в картинках, як запустити командний рядок в середовищі відновлення Віндовс 10.

 • Відкрили командний рядок і ставимо команду  diskpart , натисніть "Enter".
 • Далі введіть команду  list disk , щоб подивитися всі підключені диски до комп'ютера.
 • Знайдіть диск, на якому ви хочете встановити Windows. У моєму випадку номер диска цифра " 1 ", так як я вводив команди для флешки.
 • Введіть наступну команду select disk 1  для вибору диска. Не забудьте замінити "1" на ваш фактичний номер диска.
 • Далі очищення обраного диска  clean .
 • Щоб зробити основний диск, запустіть команду  create partition primary .
 • Активуйте розділ  active .
 • Після активації введіть format fs = ntfs quick  для форматування файлової системи в NTFS.
 • Тепер ви можете призначити диск, виконавши команду  assign .
 • Ось і все, введіть exit для виходу утиліти diskpart і командного рядка.

Після закриття командного рядка перезавантажте комп'ютер і спробуйте знову встановити Windows і помилка "Нам не вдалося створити новий або знайти існуючий розділ" повинна усунутися.

Зробити розділ активним через командний рядок CMD

5. Налаштуйте режим SATA для IDE

Диски SATA новіше IDE, тому іноді стара система не може розпізнати його як локальний диск. Таким чином, зміна режиму SATA на IDE, гарантує, що система зможе розпізнати його як локальний диск.

 • Перезавантажте комп'ютер і натисніть DEL або F2 , щоб увійти в BIOS.
 • В BIOS знайдіть параметр Configure SATA as і виберіть IDE .
 • Натисніть F10, щоб зберегти зміна параметрів.

BIOS і назва параметра у всіх різні, пошукайте в Google картинках свою модель материнської плати.

Configure SATA as