Панель Nvidia: Доступ заборонений. Чи не вдалося застосувати настройки до системи

Панель управління NVIDIA - це центральна панель управління для відеокарт NVIDIA. Деякі користувачі повідомляють, що коли вони вносять зміни в конфігурацію панелі управління NVIDIA, то вона видає помилку "Доступ заборонений. Неможливо застосувати настройки до системи". Давайте розберемо способи, що робити і як виправити цю помилку.

Панель Nvidia Доступ заборонений.  Чи не вдалося застосувати настройки до системи

Доступ до панелі управління NVIDIA заборонений

Спосіб 1 . Запустіть nvcplui.exe від імені адміністратора. Перейдіть по шляху C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation \ Control Panel Client , натисніть правою кнопкою по nvcplui.exe і виберіть в меню " Запуск від імені адміністратора ".

Запуск nvcplui.exe від імені адміністратора

Спосіб 2 . Відновити попередню версію папку DRS. Для цього перейдіть по шляху C: \ ProgramData \ NVIDIA Corporation , далі натисніть правою кнопкою миші на папці DRS і виберіть " Властивості ". У новому вікні перейдіть у вкладку " Попередні версії " і відновите найостаннішу версію вмісту цієї папки, якщо вони є.

nvidia папка DRS повернути настройки

Спосіб 3 . Правильно оновлення драйверів повинно допомогти вам виправити помилку "Доступ заборонений до панелі Nvidia. Неможливо застосувати настройки до системи".

  1. Вам потрібно повністю видалити драйвера Nvidia. Це керівництво допоможе вам.
  2. Потім завантажити та встановити останню версію драйвера з офіційного сайту NVIDIA.