AppData - Що це за папка, як знайти і чи можна її видалити

Операційна система Windows від Microsoft зберігає в собі приховані папки і файли для того, щоб початківці користувачі не видалили якийсь файл, який може привести до нестабільної роботи системи. Windows використовує приховану папку AppData  для зберігання налаштувань додатків , встановлених в систему. Шлях за замовчуванням до цієї папці C: \ Користувачі \ Імя_пользователя \ AppData , де на диску "C" встановлена сама Windows. Дивіться, як відобразити приховані папки та файли в різних версіях Windows.

папка AppData

Навіщо потрібна прихована папка AppData в Windows?

Ми побачимо прозору папку AppData, що є прихованою папкою. Якщо ми відкриємо її, ми побачимо, що вона містить у три папки  Local , LocalLow і Roaming . Серед цих трьох папок, зберігається вся інформація про параметри додатків, встановлених на комп'ютері. Тому, кожна обліковий запис користувача Windows, має свою власну папку AppData, щоб система змогла встановити параметри програми для кожного користувача.

Local, LocalLow і Roaming

В папці Local зберігається інформація, пов'язана з одного комп'ютера, тому не може виконувати завдання по синхронізації з іншими комп'ютерами. У ній ми можемо знайти великі файли, які містять cache додатків і налаштування. LocalLow більш орієнтований на додатки, які виконуються за допомогою певних заходів безпеки - додатки, що працюють в захищеному режимі, матимуть доступ лише до цієї папки. Папка Roaming зберігає установки деяких програм, таких як веб-браузери, де зберігаються всі закладки, журнал браузера і інша інформація. Видаливши всі файли і папки в AppData ви скинете всі налаштування своїх програм і браузерів .