api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll відсутня на комп'ютері

Якщо під час відкриття програму на вашому комп'ютері з Windows 10/7 / 8.1 з'являється повідомлення про помилку " Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутня api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll ". Це означає, що не вдалося встановити компонент Universal CRT належним чином, який працює в більш ранніх операційних системах Windows розповсюджуваного Visual C ++. Або файл api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll пропав з комп'ютера або пошкоджений. Ви можете отримати цю помилку при спробі відкрити деякі додатки як Viber, Adobe, програмне забезпечення SmartFTP, Skype, Autodesk, Corel Draw, Microsoft Office, XAMPP і гри.

DLL - це бібліотеки динамічних посилань і зовнішні компоненти додатків, які працюють в Windows або інших операційних системах. Більшість додатків зберігають код в різних файлах, якщо є необхідність в коді, пов'язаний файл завантажується в пам'ять і використовується. Якщо ОС або програмне забезпечення не в змозі знайти відповідний DLL-файл, або файл DLL пошкоджений, ви можете отримати повідомлення про відсутність файлу DLL .

otsutstvuet-api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll

Як виправити помилку api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

1 . Переконайтеся, що ваша Windows оновлена. Запустіть службу Windows Update і перевірте.

2 . Повторна установка програми, яка викликає цю помилку, також може допомогти виправити проблему.

3 . Якщо у вас вже встановлений пакет Redistributable Visual C ++ 2015 і ви отримуєте повідомлення про помилку, вам може знадобитися відновити програму. Для цього відкрийте " Панель управління " і перейдіть в розділ " Програми та засоби ". Знайдіть Microsoft Visual C ++ 2015 Redistributable і натисніть " Змінити ", далі з'явиться запуск програми в якій натисніть " Виправити ".

Відновити Visual C ++ 2015

4 . Скачайте оновлення для Universal C Runtime з Microsoft. Встановіть компонент Runtime і перезавантажте комп'ютер. (Починаючи з Windows 10, Universal CRT є частиною операційної системи).

5 . Для початок видаліть Redistributable Visual C ++ 2015 року, якщо він встановлений, і скачайте Microsoft Visual C ++ Redistributable 2015 Update 3 RC на сайті Microsoft. Вам потрібно вибрати архітектуру ОС, 64-бітну і 32-бітну. (Завантажити та встановити два файли vc_redist.x64.exe і vc_redist.x86.exe ).

6 . Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть sfc / scannow це відновить системні файли.

Важливо: Намагайтеся не завантажувати DLL файли не з офіційний джерел, так як це може призвести до дуже поганих наслідків.